Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Ферма для хіпстерів: управління через WiFi та розпилювачі проти кішок

Отримання доходу від сільського господарства в міських умовах набирає все більшої популярності, і в даний час навіть офісні працівники можуть вирощувати зернові культури на своєму робочому місці. Проте багатьом може бути не по собі від того, скільки потрібно догляду для вирощування зернових культур з насіння, або вони просто можуть відмовитися від цієї ідеї після першої сутички з рослиною, яка відмовляється проростати.

Каліфорнійська команда FarmBot, однак, пропонує рішення для тих, хто хоче їсти вирощені в домашніх умовах овочі, але вважаює, що міське сільське господарство традиційним способом просто не для них. Це можна здійснити за допомогою Genesis, повністю автоматизованої апаратної платформи, оптимізованої для вирощування продуктів на невеликій за розміром ділянці землі.

Genesis от FarmBot может орошать каждую культуру
 
Пристрій Genesis можна розмістити в саду, на даху або в теплиці і автоматизувати майже всі процеси землеробства. Автомат висаджує насіння, зрошує кожну рослину і навіть висмикує небажані бур'яни. Він оснащений механічним маніпулятором, який їздить уздовж доріжки, встановленої на піднятій пласкій платформі, зробленій своїми руками. Механічний маніпулятор розроблений з метою досягнення поставлених завдань. Апарат FarmBot налаштовують через додаток і потім залишають для виконання процесу землеробства за заданими параметрами.
 
В даний час Genesis підтримує зростання 33 культур за попередньо завантаженими налаштуваннями, серед яких брокколі, картопля, помідори і полуниця. Автомат буде уважно стежити за запланованою посадкою і поливом зразків до повного дозрівання врожаю. Проте, навіть незважаючи на те, що пристрій робить важку роботу, як і раніше, необхідно тверде знання технології.

Цифровое представление Genesis от FarmBot

 

Ще більше може радувати всіх ентузіастів той факт, що додаток FarmBot дозволяє користувачеві налаштувати свій сад у візуальному інтерфейсі відеоігри і дає можливість переміщати потрібні рослини в цифровому форматі саду. З метою зручності, в додаток можна увійти з комп'ютера, смартфона і планшета за допомогою Wi-Fi, що дозволяє користувачеві контролювати апарат в будь-який час.

Крім можливості розширеної свободи в додатку, творці Genesis зробили його повністю з відкритим вихідним кодом. Це дозволяє програмісту і інженерам читати вихідний код програмного забезпечення, а також отримати всі особливості кріпильних деталей, що дозволяє їм змінити систему і розробити нові 3-D друковані частини для нього. Команда FarmBot рекомендує користувачам експериментувати з довжиною доріжки, розробити інструмент, який видаляє з допомогою електричного струму бур'яни, або навіть задати параметри FarmBot для розпилення води на місцевих кішок.

Детальный вид на роботизированный автомат Genesis

Крім того, будучи вільним для настройки користувачами, Genesis від FarmBot може харчуватися поновлюваними джерелами енергії, шляхом приєднання панелі сонячних батарей до системи. Дощова вода також може бути використана для зрошення, через встановлення ємності для зберігання зібраного дощу з даху. Для тих, хто хоче спостерігати за ростом рослин, так само можуть бути підключені веб-камери.
 
Устаткування Genesis можна придбати за попередніми замовленнями з 1 липня по ціні близько 2900 доларів США, без урахування додаткових витрат, таких, як доставка, установка, грунт, насіння та інші витрати. У той час як ціна є досить значною на даний момент, творець Рорі Аронсон сподівається в кінцевому підсумку зменшити вартість до 1000 доларів, коли запуститься виробництво.
 
За матеріалами Eatglobe