Ціни на молоко почнуть зростати

01.08.2016 13:11
 • Пожвавлення світових ринків і зниження пропозиції молока в Україні в другій половині літа посприяли формуванню перебільшено оптимістичних настроїв виробників і торговців молокопродуктами. Вони вирішили швидко і відчутно збільшити ціни мало не на всю продукцію. Але світовий ринок ще не настільки зміцнів, а українські споживачі поки не готові до різкого подорожчання.

  З цієї причини до кінця червня ринковий ажіотаж дещо затих. По ряду товарів цінове зростання припинилося, а деякі продукти навіть трохи впали в ціні. Проте, дешевими молокопродукти в Україні вже не будуть, процес зростання цін на сировину вже почався, і його не зупинити.

  Можливо, на ринках деяких молокопродуктів і будуть періоди певної цінової стабілізації, але з часом вони все одно зміняться відновленням зростання ціни. Багато хто із західних аналітиків запевняє, що ще немає чіткої тенденції до зростання світових цін, і що ринок буде помітно зростати лише в 2017 році. Але аналітики такий песимізм не зовсім поділяють.

  У всякому разі, українські молокопродукти в середньостроковій перспективі будуть дорожчати. З одного боку, виробництво молока знижується, і молоко буде дорогим, з іншого боку — на пострадянському просторі, куди поки що реалізується левова частка українського експорту молочних і молоковмісних продуктів, ринкова ситуація дещо відрізняється від глобальної світової.

  За матеріалами Agravery

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: