Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Жнива: як отримати максимум вигоди від ділової подорожі за кордон?

airfranceKLM.jpg

Франція, Голландія, Іспанія, Португалія…Не тільки  романтика та відпочинок, але й бізнес-інтереси приваблюють українців подорожувати до цих країн. Імпорт та експорт продукції, пошук нових партнерів та ринків збуту – все це підштовхує керівників агропідприємств, а також співробітників, які літають у відрядження, звернути увагу на умови програми лояльності, яку пропонують авіакомпанії AIR FRANCE KLM.

Авіакомпанії запрошують пасажирів до участі у двох програмах лояльності: індивідуальній для часто літаючих пасажирів Flying Blue і корпоративній BlueBiz. Обидві програми працюють за принципом накопичення балів: здійснюються перельоти з AIR FRANCE KLM, заробляються бали, які можуть обмінюватися на безкоштовні авіаквитки.

Бездоганний сервіс, ідеальний комфорт: AirFranceKLM пропонують найкращі умови для агробізнесу

Корпоративна програма лояльності BlueBiz від авіакомпаній AIR FRANCE KLM дозволить агропідприємцям заощадити на ділових подорожах. Також Ви зможете зекономити більше і отримати більше переваг, завдяки різноманітним додатковим послугам, які програма BlueBiz пропонує Вашій компанії.

Реєструючись для участі в програмі з 1 липня по 1 вересня 2016 року агрокомпанія отримує статус корпоративного клієнта AIR FRANCE KLM, що дозволяє їй користуватися винятковими привілеями в обслуговуванні. При цьому в якості подарунка від авіакомпаній на рахунок клієнта відбувається зарахування спеціальних 100 балів, так званих Blue Credit, рівних за номіналом 100 доларам США.

Згодом накопичення Blue Credits відбувається за кожен куплений авіаквиток співробітника агрокомпанії, який подорожує з AIR FRANCE KLM. Використання балів можливо протягом двох років.

При цьому, паралельно з балами за програмою BlueBiz, зараховуються милі за індивідуальною програмою лояльності для часто літаючих пасажирів Flying Blue.

Завдяки привілеям програми для корпоративних клієнтів, подорожувати з AIR FRANCE KLM комфортно та легко.Це справжні крила Вашого бізнесу, що несуть вас до нових результативних контактів, ефективних зустрічей і заходів та подальшого розвитку. Завдяки бездоганному сервісу, постійній модернізації флоту, авіакомпанії AIR FRANCE KLM зарекомендували себе в якості авіаперевізника світового класу і продовжують займати лідируючі позиції на ринку. Подорожуйте комфортно і зі стилем AIR FRANCE KLM!

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ