Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Надійна гідравліка для українських аграріїв

29 червня 2016
Переглядів:
91237
_MG_2896.jpg

У сучасній агротехніці широко застосовується гідравліка, що виконує низку ключових завдань в процесі роботи. Для забезпечення безперервної роботи сільськогосподарської техніки, варто використовувати якісні комплектуючі. Наприклад, компанія HANSA-FLEX (Німеччина), що є світовим лідером у виробництві та постачанні комплектуючих до гідравлічних систем, пропонує величезний асортимент продукції, яка широко застосовується у сільськогосподарських машинах від провідних виробників – як закордонних, так і вітчизняних. Це шланги, рукави високого тиску,  гідравлічні труби, гідронасоси та багато іншого для комбайнів, тракторів, сіялок та іншої техніки.  

На виставці АГРО-2016, яка відбулася в червні у Києві, продукція HANSA-FLEX викликала чималий інтерес. А послуги з оперативного ремонту та заміни комплектуючих зацікавили представників аграрних компаній ще більше. Адже у розпал сезону для аграрія кожний день на вагу золота, тому виїзний сервіс HANSA-FLEX допоможе зберегти час та кошти. Перспективною також є послуга з гідрофікації автомобілів.

 

На стенді HANSA-FLEX, родзинкою якого став фірмовий трейлер, що спеціально прибув з Німеччини, відбулись численні переговори, консультації, а також майстер-класи зі згинання труб на  сучасному станку.

Керівництво ТОВ «ГАНЗА-ФЛЕКС»,  що 12 років представляє інтереси німецького виробника HANSA-FLEX  в Україні, запевняє, що компанія завжди має достатній запас комплектуючих на своїх складах у Києві та Дніпропетровську. Окрім того, виробничі ділянки компанії, де працюють висококваліфіковані спеціаліста на сучасному обладнанні, дозволяють виконати замовлення будь-якої складності просто на місці, у присутності покупця. Наразі в Україні працюють 3 філіали ТОВ «ГАНЗА-ФЛЕКС» -  у Києві та Дніпропетровську. Зокрема, у Києві, нещодавно відкрито виробничо-торгівельний філіал на вул. Кільцева Дорога, 22. 

http://hansa-flex.com.ua

 

 

29 червня 2016 09:11
переглядів:
91237
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.