Виробництво молочних продуктів треба починати з роботи з постачальниками сировини | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Виробництво молочних продуктів треба починати з роботи з постачальниками сировини

moloko.jpg

Молоко, сир, кефір, йогурт, різноманітні молочні продукти для дітей - ми не мислимо свого життя без цієї смачної і корисної їжі! Але ми рідко замислюємося, яких зусиль докладає виробник, щоб приготувати для нас ці продукти.

Тільки уявімо собі, що для початку потрібно закупити якісне молоко, інші необхідні компоненти, перевезти його без втрат, переробити, забезпечити повне дотримання процесу переробки, переконатися в безпеці упаковки, гарантувати повне і неухильне дотримання умов перевезення та зберігання готової продукції...

Ця суха схема не розкриває і сотої частки тієї відповідальності, яку несе виробник перед нами, споживачами. Організація процесу закупівлі молочної сировини переробником - вкрай важливий і ключовий процес у всій схемі виробництва молочної продукції. В ході II Аграрної конференції фахівців із закупівель секретами організації закупівель молочної сировини і розвитку постачальників поділиться менеджер відділу закупівель компанії "Данон" Світлана Жаглова.

Основна місія "Данон" - нести здоров'я через корисні продукти харчування. Світлана, менеджер з 16-річним стажем, детально розбере кожен етап перетворення сировини в готовий молочний продукт. Просто закупівля молока ... А чи просто? А раптом корм для корів був неякісним, а раптом корови утримуються в умовах, далеко не ідеальних, а раптом обладнання для доїння не відповідає стандартам? Всі ми знаємо, що більшість виробників молока в Україні неорганізовані, і робота з ними вимагає специфічних підходів. Будь-який збій відіб'ється на якості сировини і, в кінцевому підсумку, на якості кінцевого продукту.

"Данон" створив свою систему роботи з постачальниками, що гарантує контроль на всіх-всіх стадіях виробництва. І не тільки контроль, а й практичну допомогу господарствам, запропоновану за підсумками аналізу роботи постачальника. Спікер викладе цілі і основні аспекти програми співпраці з тваринниками, яка може стати прикладом для багатьох інших молочних компаній.

Аграрна конференція фахівців із закупівель пройде 23 червня 2013 року в Києві, в готелі "Алфавіто". Ексклюзивним партнером конференції є Торговий портал Fabrikant.ua - електронна торговельна площадка з широкими можливостями для постачальників і покупців аграрної продукції.

З питань участі в роботі заходів, спонсорської підтримки, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся в Інформаційну компанію "ПроАгро":

тел. / факс: (+38 044) 248-02-67, (+38 067) 243-38-03, Анна Ніколенко

e-mail: info@proagro.com.ua, event@proagro.com.ua

сайт конференції: http://www.proagro.com.ua/events/purchaser2016/

стаття в старому комуністичному стилі: що потрібно робити аграріям (власникам корів) і яка повинна бути продукція в магазинах- поради від журналістів?

21.06.2016 13:19
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.