НОВИНИ

На оптовому ринку «Столичний» відбудеться великодній ярмарок

11.04.2012 19:49
 • З 13 до 15 квітня на оптовому ринку сільськогосподарської продукції «Столичний» буде проходити продуктовий ярмарок, присвячений Великоднім святам. Відвідувачі заходу зможуть придбати святкову продукцію найвищої якості та за помірними цінами. Про це повідомив керівник м’ясо-молочного відділу ОРСП «Столичний» Василь Паращук.

  «У ярмарку візьмуть участь понад півсотні виробників сільськогосподарської продукції – як вітчизняні, так і імпортні. В асортименті представленого продовольства – найпопулярніші святкові продукти та готові страви, а саме – риба, м’ясо, молочна продукція, бакалія і, звичайно, великодні Пасхи та крашанки», – повідомив Василь Паращук.

  Особливістю ярмарку стане те, що представлену продукцію відвідувачі зможуть придбати не лише за помірними цінами, а й найвищої якості.

  «Відвідувачі ярмарку можуть бути впевнені, що вся продукція, яка буде представлена в асортименті, є якісною та не допускає фальсифікацій. Цим опікується керівництво ринку, державна лабораторія, яка працює на ринку, та самі виробники, які реалізовуватимуть продукцію власного виробництва», – зазначив Василь Паращук.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: