НОВИНИ

Україна взяла участь у засіданні Комісії з фітосанітарних заходів

11.04.2012 19:26
 • У Римі відбулася Сьома сесія Комісії з фітосанітарних заходів. Українську делегацію очолив Перший заступник начальника Головної державної інспекції з карантину рослин Віталій Романченко. На засіданні була прийнята Стратегічна рамкова програма на 2012-2019 роки.

  На засіданні були розглянуті питання щодо надійності міжнародних стандартів, реалізації Міжнародної конвенції захисту рослин, поліпшення фітосанітарного потенціалу країн-членів, системи обміну інформацією, міжнародного співробітництва в сфері захисту рослин, стану захисту рослин у світі, ефективної системи врегулювання суперечок.

  У результаті роботи Сьомої сесії Комісії з фітосанітарних заходів була прийнята Стратегічна рамкова програма на 2012-2019 роки. Вона сприятиме стійкому веденню сільського господарства та забезпеченню продовольчої безпеки шляхом запобігання поширенню шкідливих організмів, захисту навколишнього середовища, лісів від шкідливих організмів, створенню можливості для економічного та торгового розвитку шляхом просування гармонізованих, науково обґрунтованих фітосанітарних заходів.

  Також була прийнята Стратегія мобілізації ресурсів Міжнародної конвенції захисту рослин, яка розрахована на період з 2012 до 2021.  

  На сесії було обрано нового Голову Комісії з фітосанітарних заходів. Ним став пан Стівен Ешбі.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: