Інвестори будуть йти з сировинного бізнесу - експерт | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Інвестори будуть йти з сировинного бізнесу - експерт

c5ae1517543f2b9d0617ae7ac4a01a86.jpg

Україна знаходиться в депресивній фазі економічного розвитку, і сировинна модель її економіки в умовах падіння світових ринків не обіцяє швидкого переходу в фазу впевненого зростання. Разом з тим, детальний аналіз поточної ринкової ситуації дозволяє знайти і прогнозувати точки такого зростання навіть при низхідних трендах. Про це в своїй доповіді на конференції "Маркетинг аграрної продукції", розповів старший менеджер з комерційної стратегії Agrogeneration Сергій Курбатов.

Він зазначив, що методи дослідження сільськогосподарських ринків включають фундаментальний, технічний і інтуїтивний аналіз, а узагальнений висновок дозволяє аграрному бізнесу визначити не тільки напрямки свого руху, але і пріоритетність завдань.

"Тільки одне ймовірне підвищення облікової ставки ФРС США буде означати відхід інвесторів з високоризикових сировинних економік. Тому наша економіка, український агробізнес повинен зосередитися на збільшенні виробництва продукції з високою доданою вартістю", - зазначив С. Курбатов.

За матеріалами "ПроАгро"

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.