НОВИНИ

В Україні можуть почати ув’язнювати за виробництво неякісних продуктів

11.04.2012 15:43
 • За виробництво неякісних продуктів в Україні може бути передбачена кримінальна відповідальність. Відповідна норма міститься у законопроекті про безпеку і якість харчових продуктів. Про це повідомив голова Державної ветеринарної і фітосанітарної служби України Іван Бісюк в середу на брифінгу, інформує Департамент інформації і комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

  "У новому законопроекті за це (виробництво неякісних продуктів – ред.) передбачено кримінальну відповідальність з позбавленням волі. Ви розумієте, що людина може один раз спожити і залишитися інвалідом на все життя. Тому за такі порушення необхідно нести відповідальність", – заявив Бісюк.

  Наразі за виробництво неякісних продуктів, які викликають отруєння без смертельних наслідків передбачається невеликий штраф – всього декілька неоподатковуваних мінімумів, – нагадав Бісюк. Керівник Служби підкреслив, що законопроект погоджено зі всіма зацікавленими міністерствами і відомствами.

  За його словами, передбачається, що він набере чинності через 6 місяців після прийняття. Він висловив надію, що парламент ухвалить законопроект в першому читанні ще до початку літніх канікул.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: