НОВИНИ

Росспоживнагляд почав перевірку ще двох українських виробників сиру

11.04.2012 14:19
 • До України прибули фахівці Росспоживнагляду для перевірки Пирятинського сирзаводу та ПП «Прометей». Інспектування триватиме чотири дні. Про це повідомив Голова Державної ветеринарної та фітосанітарної служби Іван Бісюк.

  Вчора до України прибула інспекція Росспоживнагляду для перевірки якості українських сирів. Російські спеціалісти відвідають ще два вітчизняні сирзаводи. За словами Івана Бісюка, фахівці з Росії перебуватимуть в Україні чотири дні і за цей час планують перевірити якість українських підприємств «Пирятинський сирзавод» та «Прометей». Саме на ці виробництва припадає майже 60% експортних поставок сирів до Росії.

  «У нас існує домовленість з Росспоживнаглядом» і посольством РФ в Україні про те, що 10 і 11 квітня вони працюють на заводі «Мена» – філіал компанії «Прометей», а 12 квітня – на «Пирятинському сирзаводі», а в п’ятницю завершують роботу на повертаються до Росії», – повідомив Голова Держветфітослужби.

  Нагадаємо, що 27-28 березня Росспоживнагляд проінспектував підприємство «Гадячсир», де були виявлені порушення санітарно-технологічного стану та виробничого контролю технології виробництва продукції. Наразі Держветфітослужба очікує на офіційні результати перевірок. На самому ж підприємстві вже розробило план по ліквідації всіх недоліків.

  Під час візиту Голови Росспоживнагляду Геннадія Онищенка до Києва на минулому тижні, він заявив про потребу гармонізувати стандарти двох країн.

  «Українські продукти не відповідали заявленим вимогам до тих продуктів, що поставляються на російський ринок. Сьогодні ми домовилися, що будемо гармонізувати наші законодавства на двосторонній основі, а пізніше гармонізуємо їх з міжнародним законодавством», – зазначив очільник Росспоживнагляду.

  Пропозицыю гармонызувати стандарти підтримав і Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

  «На сьогодні виникає дуже важливе питання гармонізації стандартів у рамках тих країн, які ведуть між собою торгівлю та в рамках світових стандартів. Тому наше завдання – якомога швидше уніфікувати законодавство та вивести виробництво продуктів харчування на рівень тих стандартів і технічних регламентів, які ми задекларували в угодах з іншими країнами», – зауважив Міністр.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: