НОВИНИ

Херсонський оптовий ринок збудує 2 високотехнологічні овочесховища на 100 тисяч тонн

11.04.2012 13:54
 • На сьогодні розпочато підготовчі роботи щодо будівництва Херсонського оптового ринку сільськогосподарської продукції на базі ТОВ «Херсонський оптовий ринок». У планах керівництва – зведення першої черги торгового майданчика, а також двох високотехнологічних овочесховищ.

  Наразі на базі ТОВ «Херсонський оптовий ринок», який отримав статус ОРСП, вже розпочато перші підготовчі роботи до будівництва.

  Розташується торговий майданчик у районі транспортної розв’язки Херсон-Цюрупинськ, на території Антонівської селищної ради.

  Перша черга будівництва передбачає зведення торгової площі фермерського ринку на території, площею 16 гектарів, який має вміщати 250 автомобілів. Середньодобовий товарообіг майбутнього комплексу оцінюється в 5 тисяч тонн.

  Окрім того, на території Херсонського ОРСП планується збудувати два високотехнологічні овочесховища, об’ємом на 100 тисяч тонн.

  Також на базі Херсонського оптового ринку планується створити національну ринково-інформаційну систему у сфері плодово-овочевої продукції та плодово-овочеву біржу-аукціон.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: