Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Нові технології на варті Вашого врожаю

19 травня 2016
Переглядів:
2113
Agronews-Template_26_05.jpg

Сьогоднішні інновації, які пропонують вчені аграріям, дозволяють фермерам отримувати високі врожаї, при цьому зменшуючи витрати на виробництво сільськогосподарської продукції. Однією з таких інновацій, що вже досить поширена в світі, є використання безпілотних літальних апаратів або, як їх ще називають, дронів. Цей унікальний інструмент надає об'єктивну оцінку про стан полів. Не залишаються осторонь нових технологій й компанії, чия діяльність так чи інакше повязана з агробізнесом. Зокрема, агростраховики. Так, з метою поліпшення якості аналізу посівів сільськогосподарських культур, компанія «Агрориск» придбала для обстеження безпілотні літаючі апарати (БПЛА) Phantom 3 Advanced та Parror Bebop Drone 2.0. 

Дані моделі широко використовуються для візуального моніторингу посівів сільськогосподарських культур, адже квадрокоптери володіють безпрецедентними можливостями, які досі не мали аналогів серед характеристик дронів. 

 

Зокрема, вони оснащені бортовим комп’ютером Parrot Bebop потужністю у 8 разів вище в порівнянні із комп’ютером Parrot AR Drone 2.0. Також ця модель має двоядерний процесор Parrot P7 для підвищеної точності розрахунків,  чотирьох ядерний графічний процесор та внутрішню флеш-пам’ять ємністю до 8 ГБ. Завдяки своїй малій вазі (400 г) та конструкції з ABS-пластика, посиленого скловолокном, квадрокоптери відрізняються одночасно міцністю та безпекою. Можливе здійснення навігації, як в режимі автопілота, так і в ручному режимі.  

За один виліт, дрон в середньому покриває площу 40-50 га. При цьому дальність польоту цієї техніки складає 2 км, а на відкритій місцевості збільшується одразу  до 5 км. При цьому час польоту складає до 30 хв, а висота  — до 300 м.

 «Така техніка допоможе компанії «Агрориск» більш якісно відслідковувати стан посівів сільськогосподарських культур на полях наших клієнтів. Такі обстеження  здійснюють агрономи «Агрориска» перед укладанням договору про агрострахування, а також в процесі дії угоди. Ми завжди дбаємо про своїх клієнтів і тому об’єктивний аналіз посівних площ фермерів є неодмінною складовою угоди про агрострахування. В разі виникнення форс-мажорних обставин він дозволить повністю або частково, в залежності від умов договору, компенсувати збитки аграрію в найкоротші терміни. Саме тому «Агрориск» й впроваджує інноваційні технології в своїй діяльності»,- підкреслив гендиректор компанії «Агрориск» Володимир Юдін. 

19 травня 2016 16:20
переглядів:
2113
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ