Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

DuPont Pioneer Україна оголошує конкурс врожайності «Піонер Максимум»

Agronews-Template_18_2.jpg

Загальноукраїнський конкурс розпочався у травні 2016 року серед сільгоспвиробників України в двох номінаціях: «Кращий врожай гібриду кукурудзи DuPontPioneer» і «Кращий врожай гібриду соняшнику DuPontPioneer».

Вперше у 2016 році міжнародна компанія DuPont Pioneer Україна проводить конкурс врожайності з метою моніторингу виробничих результатів та досягнень своїх клієнтів. Конкурс проводиться у 9-ти агро-кліматичних зонах (Західне Полісся, Центральне Полісся, Східне Полісся, Західний Лісостеп та Карпати, Центральний Лісостеп, Східний Лісостеп, Правобережний Степ, Лівобережний  Степ, Південний Степ) та у зоні зрошення. В кожній з цих зон будуть визначені переможці в двох номінаціях - «Кращий врожай гібриду кукурудзи DuPont Pioneer» і «Кращий врожай гібриду соняшнику DuPont Pioneer».Учасником конкурсу може бути будь-яка юридична особа України чи підприємець, який вирощує в своєму господарстві в сезоні 2016 року мінімум 300 га гібридів кукурудзи та/або 100 га гібридів соняшнику DuPont Pioneer. Розмір поля, яке приймає участь в конкурсі, повинен бути не менше 50 га.

Заявка на  участь в конкурсі оформлюється окремо на кожну ділянку під один гібрид.  Максимальна кількість анкет від спеціаліста/агронома, відповідального за вирощування, –  одна в кожній номінації. Максимальна кількість анкет від одного господарства – необмежена, але в заліку приймається від господарства лише одне поле з максимальним показником врожайності.

Переможці конкурсу (спеціалісти господарств, що подали заявки) отримають подарунки: 1 місце – планшет, 2 місце – відео-реєстратор, 3 місце – спортивний годинник. Також насінням інноваційних гібридів DuPont Pioneer будуть нагороджені і самі господарства: 1 місце – 15 п.о., 2- місце – 10 п.о., 3 місце – 5 п.о.

Сергій Резінченко, Менеджер з маркетингу компанії DuPontPioneer Україна: «Ми проводимо конкурс врожайності «Піонер Максимум» вперше на території України. В українських сільгосппідприємствах працюють успішні і досвічені спеціалісти, які при використанні сучасних технологій можуть отримувати рекордно високі врожаї. В українських фермерів є розуміння того, як забезпечити максимальні показники і зробити бізнес успішним, а ми, в свою чергу, готові полегшити їм роботу, пропонуючи високоінноваційні гібриди Pioneer. Завдяки конкурсу ми зможемо відстежити найкращі результати та довести, що здобутки 90-річної історії Pioneer акумулюються у високоякісних гібридах, забезпечуючи клієнтам максимальну продуктивність та прибутковість».   

Термін подачі заявок на участь у конкурсі триває до 01 липня 2016 року. З питань подачі заявки господарства мають звертатися до представників компанії DuPont Pioneer в своєму регіоні. Також заявку можна знайти за посиланням. З більш детальними умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті www.pioneer.ua.

Компанія DuPont Pioneer – провідний світовий розробник та постачальник сучасних технологій в галузі генетики рослин, який забезпечує високоякісним насінням сільгоспвиробників в більш ніж 90 країнах світу. Компанія Pioneer надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі. «Наука і сервіс для Вашого успіху»®. Більш детальна інформація про компанію на сайті: www.pioneer.com/ukraine.  

Компанія DuPont (NYSE: DD) надає на міжнародному ринку наукові та технологічні рішення у вигляді інноваційних продуктів, матеріалів і послуг світового класу з 1802 року. Компанія впевнена, що завдяки співпраці з клієнтами, урядами, неурядовими організаціями та лідерами суспільної думки зможе вирішити такі глобальні проблеми, як забезпечення здоровими продуктами харчування людей по всьому світу, зниження залежності від викопних видів палива, захист життя та навколишнього середовища.

Додаткова інформація про компанію DuPont та її прихильність всебічним інноваційним рішенням на сайті www.dupont.com

 

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ