Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Лізинг відкриває нові можливості для аграріїв у справі оновлення парку сільгосптехніки

Agronews-Template_traktor (2).jpg

З проведенням сезону весняних польових робіт перед вітчизняними аграріями все частіше постає питання придбання сільгосптехніки, адже більшість машин використовуваних українськими фермерами за десятки років експлуатації вже морально застаріли. А тим часом, зокрема, технології обробітку грунту, не стоять на місці значно дисонуючи з методами, використовуваними більшістю українських аграріїв через відсутність сучасної сільгосптехніки. Проте придбання нової техніки досить проблематично через банальну причину - відсутність необхідних коштів для придбання дорогих машин і механізмів.

Однак, інструмент лізингу відкриває нові можливості для оновлення парку сільгоспмашин малими і середніми фермерами, зазначає експерт в області лізингу, директор компанії «Євролізинг-Україна» Олексій Пищик.

«Особливість лізингу полягає в тому, що згідно з договором з клієнтом, на період, поки останній не виплатить всю вартість придбаної техніки, вона є власністю лізингодавця. Клієнт же користується їй на правах оренди. Витрати ж на ремонт техніки, в разі її поломки, в даному випадку оплачує також лізингодавець», - розповідає Олексій Пищик.

При цьому в компанії «Євролізинг-Україна» під час укладання договору лізингоодержувач може вибрати як нову, так і колишню в експлуатації техніку, яка природно відрізняється більш меншою вартістю.

«При цьому на даному етапі наші фахівці нададуть клієнту всю необхідну консультативну допомогу при виборі тієї чи іншої сільгоспмашини з метою оптимізації витрат», - говорить Олексій Пищик.

Необхідно врахувати, що умови лізингу, які пропонує компанія «Євролізинг-Україна» не передбачають негайного початку платежів за договором. Все що потрібно клієнтові в даному випадку - сплатити початковий внесок у розмірі близько 30% від вартості техніки без надання будь-яких довідок про доходи та фінансову звітність. Надалі клієнт може сам для себе вибрати умови погашення суми, що залишилася за договором, а в процесі виплат навіть коригувати їх залежно від власної фінансової ситуації.

«Всі ці фактори дають явні переваги малим і середнім фермерам при оновленні парку сільгоспмашин за допомогою лізингу. Аграрії починають усвідомлювати, що лізинг - вигідна альтернатива не тільки банківським кредитам, але і їх накопиченням для придбання техніки за готівковий розрахунок, адже в такому випадку практично виключаються можливі інфляційні ризики, пов'язані з тим, що заощадження аграріїв на покупку сільгосптехніки просто знецінюються», - підкреслює Олексій Пищик.

 

 

 

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ