НОВИНИ

Селяни Чернігівщини отримають за землю більше

21.10.2011 18:00
 • Власники земельних паїв Чернігівщини отримають у 2011 році за свою землю 223,2 мільйона гривень орендної плати, що на 33 мільйони гривень більше, ніж торік. 

  Про це повідомили на засіданні колегії головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, яке сьогодні за участі аграрного активу області відбулось у Чернігові.
  “Збільшення виплат селянам на пай стало можливим за рахунок підвищення розміру орендної плати за укладеними договорами, — Зазначив заступник начальника головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Володимир Кочерга. 

   ”А розмір орендної плати в Чернігівській області на сьогодні складає 3,5% від грошової вартості землі, що на 0,4% більше, ніж на цю ж дату торік, а також більше, ніж в середньому по Україні”.
  Після збільшення відсотка орендної плати на пай по області виплачується в середньому по 934 гривні. Найбільші виплати у Варвинському районі — по 2077 гривень на пай, найменші у Щорському — по 315 гривень.
  На сьогодні орендарі, а це в основному сільськогосподарські підприємства, вже виплатили селянам-власникам землі 142,6 мільйона гривень, решта має бути виплачена до кінця року. 

  У ході реалізації земельної реформи та запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення планується грошову вартість землі збільшити практично вдвічі, що автоматично на цю ж величину збільшить виплати за орендований пай селянам. 

   Прес-служба головного управління
  агропромислового розвитку облдержадміністрації

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: