Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

ТОП-5 обіцянок нового очільника Мінагрополітики

14 квітня 2016
Переглядів:
23355
jpg.

Новообраний міністр аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий, напередодні свого призначення парламентом у четвер, розповів чим займатиметься на посаді глави аграрного відомства, повідомляє телеканал "112 Україна".

Зокрема він зазначив, що "багато хорошого було зроблено і всі хороші ініціативи будуть продовжуватися". 

Серед основних своїх обіцянок на посаді Міністра Кутовий назвав 5 основних позицій, які AgroNews представляє до уваги своїх читачів: 

1. Зміна вектору розвитку міністерства ближче і грунтовніше на підтримку фермерських господарств, адже на його думку, відчутного вектору у нас не було

2. Вирішення питання по оподаткуванню аграріїв шляхом сформування позиції, яка б задовольнила учасників ринку і насамперед малих фермерів. При чому за словами Кутового мова буде йти про нову систему підтримки малих і середніх гравців на ринку.

4. Переорієнтація в контексті органічної продукції.

5. Подалання безладу в державних підприємствах. За словами Кутового, системні підприємства у нас працюють в збиток, іноді в дуже маленький прибуток, що не відповідає їх потенціалу. "Я за цим бачу, як мінімум, неефективну роботу, як максимум - можливо, серйозні зловживання. Будемо з правоохоронними органами проводити робочу нараду, в рамках якої будемо вибудовувати шляхи, яким чином ми зробимо неможливим зловживання в галузі",- зазначив Міністр. 

Як-то говорить популярне українське прислів'я: "Обіцянки-цяцянки, а дурному радість" і як буде їх виконувати новопризначений Міністр ми вже побачимо найближчим часом. 

 

 

 

14 квітня 2016 14:04
переглядів:
23355
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.