Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Причіпний обприскувач Versatile PS 850: переконайтеся в ефективності самі

13 квітня 2016
Переглядів:
21856
obp (1).jpg

Черговий сільськогосподарський сезон в Україні вже стартував, у багатьох областях сівба ряду культур вже близька до завершення. Поки прогнози на урожай сприятливі, але кожен господар повинен самостійно зробити все для максимальної продуктивності полів. Це означає, що пора готувати до роботи польові обприскувачі - ефективна і своєчасна обробка полів попереджає до 20% втрат врожаю. І якщо у Вашому господарстві ще немає обприскувача, саме час його придбати.

Краще один раз побачити

Офіційний представник компанії Versatile в Україні оголошує акцію «демотур по вашим заявкам». Фахівці готові привезти в Ваше господарство причіпний обприскувач Versatile PS 850 і продемонструвати його в роботі.

Коротко про обприскувачі

Versatile PS 850 призначений для внесення добрив і обробки ЗЗР культур суцільної і стрічкової сівби. Мінімальна необхідна потужність тягової машини - всього 80 л.с. На відміну від багатьох аналогів, агрегат оснащений відцентровим насосом - він забезпечує рівномірну подачу робочої рідини, невибагливий і має тривалий ресурс.

Агрегати пропонуються зі сталевими штангами шириною 24 або 27 м. Штанги обприскувача, мабуть, не мають рівних по стабільності роботи і надійності конструкції. Їх головна перевага - унікальна система стабілізації, завдяки якій досягається бездоганна стійкість штанг навіть при роботі на нерівних полях, при виконанні розворотів і т.д. Крім того, їх крайні секції надійно захищені від серйозних поломок - при випадковому зіткненні з перешкодою вони складаються, а потім м'яко повертаються в нормальне положення.

Яку б технологію Ви не застосовували - мікро-, мало- або полнооб'емного обприскування, можете реалізувати її з Versatile PS 850: агрегат забезпечує норму виливу від 50 до 400 л / га.

У базовій комплектації встановлені щілинні розпилювачі, але при бажанні їх можна замінити на інжекторні. І тут ми вважаємо за необхідне зазначити наступне: агрегат максимально уніфікований, це означає, що при необхідності знайти заміну вийшовших з ладу елементів поливальної арматури не становить труднощів. А шасі і раму обприскувача цілком можна занести в еталони надійності, довговічності і ремонтопридатності. Служать вони 20 років,а відремонтувати в разі потреби під силу будь-якому власникові.

Керувати роботою установки дуже просто - всього кілька натискань для завдання норми витрати робочої рідини, і вона буде підтримуватися комп'ютером з урахуванням швидкості руху трактора. Крім того, є можливість інтеграції бортової системи з системою GPS для роботи за технологією точного землеробства. Можливість довільного відключення поливних секцій попереджає внесення надмірної кількості ЗЗР.

Але краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Якщо Ви стоїте перед вибором причіпного обприскувача, зв'яжіться з представництвом Versatile і залиште заявку на демонстраційний показ. В програмі:

• підготовка до роботи - змішування реагентів, заправка, програмування. На цьому етапі Ви можете оцінити простоту і зручність приготування розчинів, завдання робочих параметрів;

• обприскування - проходи по виділеній ділянці, розвороти, відключення секцій, зіткнення з перешкодою крайнбої секції. Оціните стійкість штанг і рівномірність обробки культури;

• обслуговування - слив залишків розчину, промивка бака та інші необхідні операції.

І звичайно, Ви самі зможете спробувати себе в ролі оператора. Крім того, фахівці продемонструють Вам тонкощі роботи з агрегатом, які дадуть можливість на всі 100% використовувати закладений в Versatile PS 850 потенціал. Просто подзвоніть до представництва Versatile.

 

 

 

 

13 квітня 2016 11:05
переглядів:
21856
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ