Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

В оккупированном Крыму начали продавать "Кока-колу" по паспортам

11 серпня 2015
Переглядів:
15021
ku0z0hkm.jpg

Некоторые виды газировки не смогут купить несовершеннолетние. 

В одной из популярных торговых сетей Ялты безалкогольные напитки вроде "Кока-колы", "Тархуна" и "Байкала" начали продавать только лицам, достигшим 18-летнего возраста. Указанные ограничения стали действовать из-за вступления в силу на оккупированном полуострове закона, который запрещает продажу алкогольных энергетиков и ограничивает торговлю безалкогольными тонизирующими напитками, пишет издание "Новости Крыма".
Журналисты опубликовали фото объявления с предупреждением о продаже газированных напитков по паспорту. Аналогичная ситуация ранее была в Москве и Московской области.

11 серпня 2015 09:32
переглядів:
15021

Ні, гнида жидобендеряцька терноблядська, українці якраз вже й не вірять чуткам , які вигадують когути та бендервідініє з жидосайтиками.... Бо вже нажралися з кров'ю вашої жидобендеряцької " правди".... А я з Полтави і живу на ГРЛ на браїлках ... Так що ти , Терноблядь , трішки помиляєшся... А взагалі то смокчи й надалі у Коломка і вальцмана на весь рот, тобі та таким майдаунам як ти це ж подобається))))) гурроям слява!!!!! Бидло...

12.08.2015 19:56

А українці і вірять цій брехні.... Це жидобендерота майданута придумує всіляку брехню, а потім радіє і скакає ... Наскакали он яку війну на Донбасі і це для бидла майданутого в порядку речей...

11.08.2015 15:51

Ні, тобі, москалику, маєм вірити! Скачеш під дудку путлера в Донецьку, а пишеш, що з Полтави.

12.08.2015 08:55

А ведь кто то и верит в этот бред.Уважаемые украинцы , не будьте столь наивны.

11.08.2015 11:03

Благодаря интернету убедился в справедливости славянской пословицы: "Если у меня сдохла корова, то пусть у соседа сдохнет две...". Если так пойдет и дальше то ни Украину, ни Россию не примут даже в Азию, но то что в Европу. Скоро будем спорить чье разбитое корыто круче.

11.08.2015 10:41

Да правильно, эту химию давно везде запретить нужно, особенно энергетики детям. Можете друг на друга срать скоко хотите , но своему ребёнку всякое дерьмо пить не пожелают. Вырастут пусть травятся.

11.08.2015 10:40

Крепко взялись, даже в совке Байкал и Тархун детям можно было покупать,что дальше...

11.08.2015 10:28

Какие ж вы идиоты! Вас юзают, а вы и рады... бодайтесь дальше - мож поумнеете

11.08.2015 10:21

эра мракобесия началась. Бедный российский народ,попандос однако, пить и жрать можно только то что вкажет вовка путин, так и до дерьма дойти недалеко или сдохнуть с голоду, себя же, я думаю, он ограничивать в еде не будет.

11.08.2015 10:17

РЖАЧУ: А тебя, судя по всему, вообще не женщина рожала... Настоящий гейропеец и пацриот майдауна!

11.08.2015 10:11
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.