Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Потребительское настроение украинцев растет

14 липня 2015
Переглядів:
1024
17376a4b3b4f09274e28162688a.jpg

Индекс потребительских настроений (ИПН) украинцев в июне вырос на 3,3 пункта и достиг наивысшего показателя в этом году – 48,8 пунктов (по шкале от нуля до 200) за счет улучшения экономических ожиданий личного материального положения и возможностей экономического роста, говорится в ежемесячном исследовании компании GfK Ukraine.

"Рост потребительских настроений в июне произошел, прежде всего, за счет улучшения оценок текущего личного материального положения и целесообразности делать большие покупки. Эта тенденция, при условии ее усиления, может стать первым признаком потенциального оживления потребительского спроса", – отмечают аналитики GfK Ukraine, пишет Интерфакс-Украина.
В пресс-релизе компании уточняется, что в июне значительно увеличилась оценка текущего положения (на 7,2 п. – до 43,6) и продолжил расти индекс экономических ожиданий (на 0,6 п. – до 52,3). Также отмечается, что индекс целесообразности делать большие покупки добавил сразу 8 п. – до 57,2 п.
Инфляционные ожидания в июне значительно упали – на 9,4 п., но все же остаются очень высокими – 172,6 п., говорится в исследовании.
Помимо того, снизился индекс ожидаемой динамики безработицы – до 150,4 (на 6,7 п.) и индекс девальвационных ожиданий – до 128,4 (на 4,2 п.).
GfK Ukraine проводит выборочные исследования домашних хозяйств для определения потребительских настроений в Украине с 2000 года. Индекс за 2014 год упал с 80,3 до 52,6 пунктов. Затем к марту 2015 года он обвалился до минимума в 41,1 пункта, вокруг которого колебался еще два месяца, и возобновил рост только в мае.
14 липня 2015 17:20
переглядів:
1024
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.