Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Веб-конференция с Еленой Ковалевой
Директором департамента стратегии и экономического развития
07.07.2015 - 15:00

Тема Веб-конференции : 
Регулирование рынков Украины
Время проведения: 
07.07.2015 - 15:00
Должность: 
Директором департамента стратегии и экономического развития
etiloviy-spirt.jpg

Во вторник, 7 июля, в 15.00 в ИА AgroNews состоялась веб-конференция с директором департамента стратегии и экономического развития Минагрополитики Еленой Ковалевой.

Питання / Відповіді

Чому до цього часу міністерство аграрної політики не провело жодної реформи? Хто понесе персональну відповідальність за цей провал?

07.07.2015 14:15

Несколько лет вы проработали советником министра Николая Присяжнюка. Как вы оцениваете его деятельность? Он был компетентным министром?

07.07.2015 14:17

Чи понесуть відповідальність чиновники часів міністрування Ігоря Швайки, які бралди активну участь у дерибані спиртової галузі?

07.07.2015 14:19

При Швайке никто не деребанил Укрспир , кто и хочет раздеребанить предприятие так это Яценюк, Ложкин вместе с Иванюком и Сосницким.

08.07.2015 07:34

Яка на сьогодні позиція міністра АПК Олексія Павленка? Він за розвиток малого виробника чи за агрохолдинги? Бо не буває так, що і вашим і нашим, і не буває наполовину вагітних. Двадцять років підряд Міністерство не могло визначитися, за кого вони.

07.07.2015 14:24

открылся новый интернет магазин !!!
в нашем интернет магазине вы можете без труда преобрести учебные пособие для дестких садов
в большем ассартементе оптом и в розницу...
Купить грамоты
по всей России
в связи с открытеем цены очень низкие
ознакомится можно здесь ===>>> Товары для школы и Детского сада оптом и в розницу

17.07.2015 09:21

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.