Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Рынок живца: внезапный подъем

27 лютого 2015
Переглядів:
14674
10124298.jpg

Рынок живца в конце февраля почувствовал внезапный подъем цен. Об этом сообщает Ассоциация Свиноводов Украины.

Если на седьмой неделе средняя цена первой категории свиней едва доходила до 22 грн / кг, то в последнюю неделю месяца килограмм мясной свинины живым весом в среднем «перевалил» за отметку 26 грн. Подорожал и черенок второй категории, который закупают по 23-26,5 грн / кг.

Переработчики настроены несколько пессимистично, как из-за роста цены на живца свиней, так и низкий спрос существенно сокращает как объемы реализации, так и закупки. Дополнительным давлением на активность продаж является Великий пост, который начался в понедельник. Хотя ни переработчики, ни розничная торговля этого пока не почувствовали, в дальнейшем этот фактор будет существенное значение.

Увереннее чувствуют себя переработчики, которые поставляют продукцию в Крыму: такие и придерживают рост цен, и имеют относительно стабильный объем продаж.

Учитывая настроения игроков рынка колебания закупочной цены в пределах 25-28,2 грн / кг - не крайнее отметка, поэтому на следующей неделе стоит ожидать дальнейшего подорожания.

27 лютого 2015 09:29
переглядів:
14674

Своих свинок уже практически не осталось. На "низком старте" уже свынятина из нашего побратыма - Польщи. Но там все в евро, так что через месяцок -другой выход из Поста будет просто переходом в пост другой

27.02.2015 09:46
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.