Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Не все молочные заводы Украины проработают до 2016 года

allergiya-na-moloko-u-rebenka.jpg

Василий Винтoняк, эксперт молочной отрасли и директор ООО «Инфaгро», считает, что на молочном рынке Украины улучшения ситуации ожидать не стоит.

Более того, экономический кризис, скорее всего, только усилится, и из-за неплатежеспособности населения до 2016 года проработают далеко не все молочные заводы. Тем не менее, эксперты предполагают возобновление роста стоимости на молочную продукцию по всему миру во втором полугодии 2015 года. В прибыли будут только экспортно-oриентированные компании с учетом обнищания потребителей и обесценивания гривны. Помимо этого, украинским молочникам поддержки государства ожидать не стоит, ведь на следующий год в бюджете упразднена даже небольшая финансовая поддержка, которая была ранее, сообщает Агриакта.

Отмена дотаций у молочных предприятий также негативно отразится на населении, теперь они будут покупать молоко еще дешевле, предприятие терпеть не будет (есть пример по нефтяникам, нефть подешевела в 3 раза, доллар подорожал в 2, а потребитель все также платит завышенную цену). Терпеть все также будут селяне и заготовители молока

14.01.2015 16:44

Спасибі майдаунам жидобендеряцьким.... Здобульи ви нам такий гємор, що і не снилося...

11.01.2015 23:48

согласен полностью с Денисом. Потерпят суки.

11.01.2015 10:59

ПИСТА!!ТРЕТЬЯ БУКВА*З*,КОРОВ ТО ЖРУТ И ЖРУТ! А ВЫРОСТИТЬ КОРОВУ НУЖНО ТРИ ГОДА!!! ТАК ЧТО ЕШЬ ВОДА ,ПЕЙ ВОДА СРАТЬ НЕ БУДЕШЬ ,НИ КОГДА!!(НАРОДНАЯ ПОСЛОВИЦА)

11.01.2015 10:56

Ничего будут работать. До этого они как вареник в масле купались, покупая у крестьян молоко по 2.7-3.1 гривны за литр. На выходе имели 1$-1?2$. Так, что суки потерпят.

11.01.2015 10:45
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.