Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Убой молочных и мясных коров оказался ниже, чем ожидалось

struktura_stada_krs.jpg

Убой КРС продолжает отставать от прошлогодних уровней: за последнюю неделю объем забоя достиг только 565000 голов, что на 8,8 процентов меньше, чем  год назад.

Это продолжение тенденции к сокращению показателей забоя, которая началась с июля. Объем забоя коров за неделю, закончившуюся 3 октября, составил только 99 300 голов, что на 14,6 % ниже, чем в прошлом году, и на 22 % ниже пятилетнего среднего показателя в 126 700 голов, передает Meatinfo.

Это, конечно,  оперативные цифры с точки зрения поставок говядины, которые и стали  причиной того, что цены на субпродукты продолжают оставаться на высоком уровне. С учетом среднего весового показателя коров, производство говядины на 12,5 % ниже, чем в прошлом году.

Показатели забоя мясных коров были на 17,5 % ниже, чем год назад,  в течение последних четырех недель. Это указывает на то, что мясных коров  действительно удерживают для повышения производства телят весной следующего года.

Забой молочных коров также снизился, учитывая рекордно высокие цены на молоко, но  в годовом исчислении спад составил около 10,7 %

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.