Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Эксперты прогнозируют умеренный рост на мировом мясном рынке в 2015 году

f_7439381111354525564.jpg

Экспорт говядины, свинины и мяса птицы, по прогнозам, вырастет в будущем году, согласно оценкам Иностранной сельскохозяйственной службы (FAS) при Министерстве сельского хозяйства США.

В недавно вышедшем докладе FAS сообщается, что мировой экспорт говядины и телятины вырастет на 1,7 % в 2015 году, до 9,9 млн. тонн, передает Meatinfo.

Рост спроса на эти виды мяса будет происходить со стороны, в основном, азиатских стран, в частности, Китая и Гонконга. Поставки мяса из Бразилии и Индии смогут компенсировать сокращение поставок из США и Австралии, вызванное высокими ценами и общим снижением производства. По прогнозам аналитиков, в 2015 году производство говядины в Австралии сократится, примерно, на 7%, что приведет к падению экспорта на 10 %.

Экспорт свинины, по прогнозам, вырастет на 3,7 % до 7,2 млн. тонн. Отчасти, это будет связано с ростом спроса со стороны Китая, чей импорт свинины, как ожидается, вырастет в будущем году и достигнет 1 млн. тонн. Введенный Россией запрет на поставки некоторых продуктов окажет влияние на данный сектор экспортного рынка. Как ожидается, импорт свинины в Россию будет ниже, чем раньше, даже несмотря на то, что страна привлекает альтернативных поставщиков и наращивает закупки свинины в таких странах, как Бразилия.

По предварительным оценкам, американские экспортеры свинины увеличат внешние поставки на 3 % до 2,4 млн. тонн на фоне растущего спроса со стороны Мексики и стран Азии. В ЕС экспорт свинины, как ожидается, вырастет на 2%, причем, основными направлениями поставок, вместо России, станут Китай и Южная Корея.

Мировой экспорт мяса бройлеров, по прогнозам, вырастет на 4,3 % до 10,9 млн. тонн, в результате роста производства в США, Бразилии, Турции, Аргентине и Таиланде. Россия прилагает усилия по развитию внутреннего производства, в результате, как ожидается, импорт мяса птицы на российский рынок сократится. Однако, Бразилия и Аргентина, безусловно, останутся крупными поставщиками мяса птицы на российский рынок.

Экспорт мяса бройлеров из США вырастет, как полагают аналитики, на 1 % до 3,3 млн. тонн. После введения российского запрета на поставки американской продукции основными рынками сбыта будут Мексика, Восточная Азия и страны Африки южнее Сахары.

В целом, общемировое производство говядины, как ожидается, упадет на 1,4 % до 58,7 млн. тонн, в то время как производство свинины и мяса бройлеров вырастет на 1,1 % и 1,15 % до 111,8 млн. тонн и 87,3 млн. тонн, соответственно. Мировое потребление будет следовать той же тенденции. Потребление говядины и телятины сократится на 1,6 %, тогда как потребление свинины и мяса птицы вырастет на 1,2%. Общий объем производства мяса будет расти более быстрыми темпами (+0,7%), чем потребление (+0,5%).

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.