Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Союзмолоко заявил о росте отпускных цен на сыры из Белоруссии

eximtrends_slide_4_b.jpg

Минсельхозпрод Белоруссии увеличил минимальные экспортные цены на все виды сыров на 10 руб. за 1 кг после введения Россией продуктового эмбарго. Об этом говорится в сообщении Аналитического центра Национального союза производителей молока.

Это  уже пятое повышение цен за этот период. «Теперь минимальные экспортные цены на белорусские сыры на условиях FCA будут выше почти на 5% и составят не менее 215–220 руб. за 1 кг. К соответствующему периоду прошлого года повышение составляет почти 20%», – говорится в сообщении.

По данным Белстата, объемы поставок цельномолочной продукции из Белоруссии в Россию в январе–августе 2014 года составили 205,9 тыс. т (плюс 10,4% к восьми месяцам 2013-го) общей стоимостью $180,1 млн (плюс 21,2%). Из данного объема в августе 2014-го было поставлено 28,2 тыс. т (плюс 33% к августу 2013-го). В стоимостном выражении рост составил 43,6% – с $17,2 млн до $24,7 млн, передает РБК.

7 августа правительство РФ опубликовало список продуктов, запрещенных к ввозу в Россию. В него вошли товары из США, Евросоюза, Канады, Австралии и Норвегии. Документ подписан премьер-министром Дмитрием Медведевым и предусматривает запрет на импорт сроком на один год. Под запрет также попали молоко и молочная продукция, сыры и творог на основе растительных жиров.

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.