Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Эбола поставила под угрозу сбор урожая на западе Африки

08 вересня 2014
Переглядів:
1441
c52b35fb551095ad5acd3f71f4c3fe29.jpg

Заболевание Эбoла мешает процессам сбора урожая и увеличивает стоимость продовольствия стран Западной Африки.

Из-за эпидемии были введены ограничения на передвижение населения, созданы зоны карантина и сокращено количество торговли морскими путями для того, чтобы не позволить распространение болезни. Это повлияло на то, что сбор урожая в пострадавших от Эбoлы странах оказался под угрозой. Даже до вспышки заболевания большинство жителей этих регионов тратили на продукты питания около 79% своих доходов, а из-за резкого роста цен многие сейчас не могут позволить себе купить даже еду. Например, в столице Либерии — Монровии в августе стоимость продуктов возросла на 151%, пишет Агриакта.

Эпидемия охватывает Либерию, Сьерра-Леоне, Гвинею и Нигерию. Также были зафиксированы единичные случаи заболевания среди прилетевших из Западной Африки в Германию, Канаду, Великобританию и США.

Американские ученые предлагают для лечения Эбoлы использовать новейший экспериментальный препарат Zmаpp, который показал эффективность в сто процентов при проведении тестов на обезьянах. Однако, Zmаpp еще нужно протестировать на людях.

08 вересня 2014 08:00
переглядів:
1441
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.