Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

На Житомирщине правоохранители покрывают незаконную добычу янтаря

15 квітня 2014
Переглядів:
4867
3-9.jpg

Возле села Гулянка Коростенского района Житомирской области осуществляется незаконная добыча янтаря. Об этом RegioNews в телефонном разговоре сообщили жители села. Активисты уверяют, что, несмотря на нелегальность добычи, деятельность «черных янтарщиков» полностью прикрывают правоохранительные органы Коростенского района Житомирской области.

«В течение последнего месяца черные копатели уже не скрывают ведение добычи без документов. Для добычи была завезена мощная техника марки Volvo, которая круглосуточно проводит незаконные работы. У места добычи находятся покупатели янтаря из ряда регионов Украины, в частности, Одессы. Когда местные жители попытались выяснить, что происходит на их землях, мужчины характерного вида объяснили, что охрану черных янтарщиков от людей координирует руководитель одного из отделов Коростенской милиции. Мы просим главу Житомирской обладминистрации Сидора Кизина, руководство Коростенского района, прокурора Житомирской области и руководителя СБУ Житомирской области лично выехать в Гулянку и пообщаться с жителями села. Если власть и прокуратура не пресекут добычу, мы пойдем в Киев под СБУ и Генпрокуратуру», – сообщили активисты.

15 квітня 2014 18:05
переглядів:
4867

Це - не смішно! Це правда і вся Житомирська область про це знає! Пане Аваков! Мабуть у Вас хоч трохи сумління лишилося? Якого дідька Ви як і попередники торгуєте посадами? Крошка, Харченко? Це хіба не Ви призначали? Це хіба не вони бурштином керують? Схаменіться! Рано чи пізно поїдете слідом за Захарченком!

16.04.2014 11:45
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.