Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Яровыми культурами в Украине уже засеяли 2,8 млн га

14 квітня 2014
Переглядів:
1236
yarovie-jpg.jpg

Посевные работы продолжаются во всех регионах Украины. По состоянию на 1-е апреля яровыми зерновыми засеяно 2,8 млн гектаров земель. Об этом сообщает ИА «AgroNews» со ссылкой на официальные данные Госкомстата.

«Хозяйствами всех категорий яровые культуры посеяны на общей площади 2,8 млн га. Это на 4,2 раза больше по сравнению с 1-вым апреля 2013 года», – говорится в сообщении Государственного комитета статистики.

Зерновые и зернобобовые культуры (без учета кукурузу) по яровому клину посеяны на площади почти 2 млн га. Это в 3,4 раза больше, чем на соответствующую дату прошлого года.

Напомним, в 2013 году весенняя посевная задержалась из-за сильных снегопадов в конце марта.

14 квітня 2014 11:40
переглядів:
1236
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.