Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Рынки захлестнула волна распродаж

04 лютого 2014
Переглядів:
1327
twisted_sale_1_.jpg

Мировые рынки захлестнула волна распродаж. И если днем основные мировые индексы еще пытались держаться на плаву, то с открытием сессии в Нью-Йорке начался настоящий обвал.Индекс широкого рынка S&P500 потерял почти 2,5%, доведя коррекцию от своих максимумов до 6%. Причем из 500 акций, входящих в состав индикатора, только 9 остались на положительной территории.

Плохие новости продолжают поступать фактически без остановки. Любопытно, что сразу все скелеты как по команде повылезали из своих шкафов. Утром инвесторы отыгрывали слабые данные по деловой активности в производственном секторе Китая, вечером разочаровывающая статистика пришла уже по деловой активности в США.

 Проблемы развивающихся экономик даже не упоминаются: они просто есть по умолчанию.Корпоративный фон также не добавляет оптимизма: Ford и General Motors неожиданно сообщили о снижении продаж в январе, что в итоге обвалило их акции на 2,5%. Российский финансовый рынок не остается в стороне и с охотой впитывает в себя весь негатив от баталий на международной арене, сообщают Вести. 

Только на вечерней сессии фьючерс на индекс РТС потерял 1,5%.Если негативный новостной фон будет настолько же насыщенным, то оснований ожидать прекращения негативной динамики попросту нет. Изменить ситуацию может отчет по рынку труда, который выйдет в пятницу. Хотя стоит учесть, что негативная реакция рынка может быть как на хорошие данные, так и на плохие. Остается дать слово председателю ФРС.

Джанет Йеллен накануне вступила в должность, а ее первое официальное выступление состоится уже 11 февраля.

04 лютого 2014 16:39
переглядів:
1327
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.