Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Производители молока просят Медведева доработать правила субсидирования

5b6d6af2d4b2dcdb0c99cee831e74cfd1.jpg

Национальный союз производителей молока /Союзмолоко/ направил председателю правительства РФ Дмитрию Медведеву письмо с просьбой доработать механизм предоставления субсидий на 1 килограмм товарного молока.

Соответствующее поручение глава правительства дал в октябре 2013 года по итогам совещания по проблемам молочного животноводства, со сроком исполнения до 27 ноября 2013 года. Соответствующий проект постановления правительства был размещен на сайте Минсельхоза 25 октября 2013 года, передает ИТАР-ТАСС.

«Союзмолоко констатирует, что Минсельхоз России продолжает игнорировать большинство принципиальных критических комментариев и предложений представителей молочного рынка по данному вопрос», — отмечается в официальном письме. В Союзе считают, что министерство полностью проигнорировало отраслевые предложения по уравниванию субсидий за килограмм молока высшего и первого сорта. Кроме того, Минсельхоз не учел предложения участников рынка по исключению требований по содержанию жира и белка в молоке.

В результате уже в следующем году до 30% объемов производимого товарного молока в стране может лишиться данной формы государственной поддержки, подчеркивается в обращении. «Схема получения субсидий на товарное молоко по-прежнему остается чрезвычайно сложной, непрозрачной и коррупционной», — резюмируется в письме.

Ранее ряд российских производителей молока заявлял о том, что им не выгодно в 2014 году выполнять требования Минсельхоза для получения субсидий на производство товарного молока. По расчетам отраслевого союза, чтобы выполнять требования по белку и жирности, обязательные для получения господдержки, современным хозяйствам надо выдавать дневной надой порядка 25 литров с коровы, при том, что этот показатель может быть выше на 5–15 литров, а переработчики молока не требуют молоко таких параметров, как государство.

В 2013 году на поддержку молочного скотоводства из федерального бюджета выделено 32,7 млрд рублей, из них 12,75 млрд рублей направлено на субсидии на литр молока. В 2012 году объем производства молока составил 31,83 млн тонн, около 16 млн тонн произведено на личных подворьях. По оценке аналитического центра Союзмолоко, стоимость всей производимой в России молочной продукции составляет 620 млрд рублей в год, из них производство в личных хозяйствах населения оценивается в 230 млрд рублей.

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.