Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Испания остается крупнейшим производителем генно-модифицированной кукурузы в ЕС

27795.jpeg

Испания остается лидером по объемам производства генно-модифицированной кукурузы в Евросоюзе, сообщает Global FoodMate. Второе место по производству ГМ-кукурузы в ЕС занимает Португалия. По уточненным данным, в текущем году площадь сева ГМ-кукурузы в Испании составила 136,962 тыс. га, в Португалии – 8,171 тыс. га. На эти две страны приходится более 90% посевных площадей кукурузы сорта Mon810 в ЕС.

Mon810 – единственный сорт ГМ-кукурузы, разрешенный для коммерческого выращивания в ЕС. Данный сорт, устойчивый к кукурузному мотыльку, был создан компанией Monsanto. Разрешение на его сев в странах ЕС было выдано в 1998г.

Испания и Португалия являются нетто-импортерами фуражного зерна. Выращивание трансгенной кукурузы позволяет этим двум странам снизить потери урожая и уменьшить зависимость от импорта зерна, передает Зерно Он-Лайн.

Площадь сева ГМ-кукурузы в Испании растет третий год подряд. В текущем году она была расширена на 17% по сравнению с прошлым годом. Доля посевов ГМО в общей площади посевов испанской кукурузы достигла 32%, что является самым высоким показателем с начала выращивания трансгенной кукурузы.

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.