Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Стоимость топлива на АЗС Украины 18 июля

18 липня 2013
Переглядів:
1594
44d536cbd8aad20c5adfba87c2d31408.jpg

В четверг цены на бензин в Украине почти не изменились. Средняя цена бензина А-95 составляет 10,91 гривни за литр.

Самая высокая цена бензина этой марки - в Донецкой области - 11,15 гривни за литр; самый дешевый бензин - в Сумской - 10,71 гривни за литр, сообщает RegioNews.

Средняя цена бензина марки премиум составляет 11,88 гривни за литр, самый дорогой бензин - во Львовской области - 12,3 гривни, а самый дешевый - в Киевской - 11,57 гривни за литр.

Средняя цена А-92 в Украине составляет 10,54 гривни за литр. Самый дорогой А-92 - в Донецкой области - 10,68 гривни за литр, самый дешевый - в Сумской области - 10,4 гривни за литр.

Топливо марки А-76 в среднем стоит 10,2 гривни за литр. Дороже всего оно стоит в Волынской области - 10,27 гривни за литр, самое дешевое топливо - в Запорожской области - 10,12 гривни за литр.

Средняя цена дизельного топлива составляет 9,97 гривни за литр. Дороже всего дизтопливо - 10,12 гривни за литр - в Донецкой области; дешевле - в Сумской области - 9,84 гривни за литр.

В то же время, средняя цена сжиженного газа составляет 5,36 гривни за литр. Самый дорогой газ - в Крыму - по 5,83 гривни за литр, а в Киеве пропан-бутановая техсмесь самая дешевая - 5,04 гривни за литр.

18 липня 2013 16:30
переглядів:
1594
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.