Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Одещина має добрі передумови для отримання гарного врожаю зернових

22 лютого 2013
Переглядів:
1460
1(308).jpg

У цьому році в Одеській області наявні сприятливі погодні умови для розвитку озимих культур, що дає змогу сподіватися на якісний врожай озимих влітку 2013 року. Такі прогнози надав директор Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Анатолій Новаковський.

Про це повідомляє Урядовий портал

«Всього посіяно зернових озимих на площі 788 тисяч гектарів. Зима у нас була м'яка, несприятливих умов для озимих цього року не було. Крім того, в цьому році у нас була досить тепла, довга осінь, і опади, що випали на території області у кінці жовтня, надали сприятливий вплив на розвиток озимих та підготовку перед зимовим періодом», - пояснив Анатолій Новаковський.

Він наголосив, що нинішній стан озимих культур оцінюється як задовільний, що дає змогу справдити сподівання фермерів на гарний врожай.

«В даний час 93% площ озимих знаходяться в доброму та задовільному стані. До того ж у грудні, січні та лютому у нас випали опади. Зараз створені хороші передумови для отримання багатого врожаю. На більшій частині території області запаси вологи в метровому шарі грунту становлять 150-185 мм, і знаходяться на рівні середніх багаторічних показників, навіть трохи вище. І це ще одна передумова для того, щоб ми мали добрий стан озимих. Сподіваюся, що погода не засмутить нас катаклізмами», - резюмував він.

Анатолій Новаковський додав, що перед працівниками аграрного сектору зараз стоїть завдання забезпечити належний агротехнологічний догляд – підкормку озимих мінеральними добривами, та забезпечити хімічний захист від бур’яну, шкідників і хвороб.

22 лютого 2013 13:10
переглядів:
1460