НОВИНИ

На Львівщині виробили сільгосппродукції на суму 164,0 млн. грн.

  • У січні 2013 року у Львівській області вироблено валової сільськогосподарської продукції (у постійних цінах 2010 року) на суму 164,0 млн. грн., що на 381 тис. грн. більше відповідного періоду минулого року. Індекс обсягу валового виробництва сільськогосподарської продукції склав 100,2%, повідомляє Урядовий портал.

    За повідомленням т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Романа Верещинського, всіма категоріями господарств вироблено м’яса (реалізація худоби і птиці на забій) у живій вазі 11,4 тис тонн, молока – 18,3 тис тонн, яєць – 27,5 млн. штук. Сільськогосподарськими підприємствами нарощено обсяги виробництва молока та м’яса, господарствами населення – м’яса та яєць. Збільшено поголів’я худоби і птиці, крім поголів’я корів.

    «Започаткували власну справу в сфері агробізнесу та для реалізації обрали бізнес-плани, розроблені структурними підрозділами облдержадміністрації 64 особи із 90 зацікавлених. Зокрема, у січні місяці започаткували аграрний бізнес 4 особи», – відзначив Р. Верещинський.

    Поширити: