Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

На Львівщині виробили сільгосппродукції на суму 164,0 млн. грн.

22 лютого 2013
Переглядів:
1388
yarmarka.jpg

У січні 2013 року у Львівській області вироблено валової сільськогосподарської продукції (у постійних цінах 2010 року) на суму 164,0 млн. грн., що на 381 тис. грн. більше відповідного періоду минулого року. Індекс обсягу валового виробництва сільськогосподарської продукції склав 100,2%, повідомляє Урядовий портал.

За повідомленням т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Романа Верещинського, всіма категоріями господарств вироблено м’яса (реалізація худоби і птиці на забій) у живій вазі 11,4 тис тонн, молока – 18,3 тис тонн, яєць – 27,5 млн. штук. Сільськогосподарськими підприємствами нарощено обсяги виробництва молока та м’яса, господарствами населення – м’яса та яєць. Збільшено поголів’я худоби і птиці, крім поголів’я корів.

«Започаткували власну справу в сфері агробізнесу та для реалізації обрали бізнес-плани, розроблені структурними підрозділами облдержадміністрації 64 особи із 90 зацікавлених. Зокрема, у січні місяці започаткували аграрний бізнес 4 особи», – відзначив Р. Верещинський.

22 лютого 2013 11:00
переглядів:
1388