Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Держава більше не регулюватиме ціни на продукти преміум класу

21 лютого 2013
Переглядів:
3848
photo (3).jpg

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України розробило проект постанови Уряду, яким пропонує змінити перелік продуктів, ціна на які регулюється державою.

Про це повідомив директор департаменту реального сектору економіки Мінекономрозвитку Олег Пендзин у ході інтерв’ю телеканалу БТБ, передає УКРІНФОРМ з посиланням на офіційний веб-сайт Мінекономрозвитку.

«Із сфери державного цінового регулювання виключаються продовольчі товари преміум сегменту: вироблені за покращеною технологією, із застосуванням пакувальних матеріалів покращеної якості (тара скляна, керамічна, тощо).

Зокрема яловичина, безкісткова свинина, м'ясо качок, гусей (за виключенням курятини), яйця курячі відбірної та вищої категорії, цукор рафінад та цукор тростинний неочищений “коричневий”, олія соняшникова у скляній тарі», - розповів директор департаменту. За його словами, мова жодним чином не йде про відміну державного регулювання у цій сфері взагалі. Це - лише оптимізація переліку продукції, на яку буде здійснюватися контроль за зміною оптово-відпускних цін.

Олег Пендзин також наголосив, що оптимізація жодним чином не передбачає скорочення переліку основних груп продовольства у межах яких буде здійснюватися контроль держави за ціноутворенням. Навпаки, у попередній постанові список містив 16 пунктів, на які здійснюється регулювання, а нинішній документ збільшився на одну позицію.

«Оптимізація переліку жодною мірою не передбачає скорочення основних груп продовольства, в межах яких регулюватимуться ціни на одну або декілька товарних позицій. Як і сьогодні, зберігатиметься регулювання цін на продукти переробки зерна (борошно та крупи), м’ясопродукти (м'ясо та ковбасні вироби), молокопродукти (молоко, масло, сир, сметану), яйця, цукор та олію. Якщо це озвучити в цифрах, то на сьогодні декларуванню зміни цін підлягає 16 товарних позицій, а у запропонованому переліку – 17 позицій», - пояснив посадовець.

21 лютого 2013 15:45
переглядів:
3848