Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Реорганізація Львівського ветуніверситету дозволить створити у регіоні потужний центр агроосвіти

21 лютого 2013
Переглядів:
1336
00079_1.jpg

У січні Кабмін ухвалив розпорядження про реорганізацію Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. Гжицького. Таке рішення дозволить створити у регіоні потужний центр агроосвіти європейського зразку. А студенти підвищать рівень своєї фахової підготовки.

Уряд на початку поточного року видав розпорядження «Про реорганізацію Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького». Таке рішення було прийнято для створення єдиного потужного освітнього центру аграрного спрямування на базі Львівського національного аграрного університету.

Пропозицію Мінагрополітики щодо реорганізації Львівського НУВМБ шляхом приєднання до Львівського НАУ зі створенням відокремленого структурного підрозділу підтримали делегати Конференції трудового колективу, що засвідчено протоколом №3 від 30.07.2012 року. Що ж до позиції студентства, то його інтереси представляв профспілковий комітет університету на чолі з С. Башак.

Об’єднання Львівського національного аграрного університету та Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького є першим кроком до утворення одного з семи регіональних навчально-науково-виробничих комплексів – Прикарпатського ННВК.

Злиття аграрних ВНЗ Львівщини сприятиме виконанню Концепції реформування аграрної освіти та науки та Плану заходів щодо її реалізації, схвалених Урядом. Це також дозволить створити у регіоні потужний центр аграрної освіти європейського зразку, оптимізувати напрямки підготовки фахівців, ефективно використовувати матеріально-технічну базу та науково-педагогічний потенціал вищезазначених навчальних закладів. Також будуть поєднані зусилля науковців у вирішенні стратегічних пріоритетних завдань галузі.

Реорганізація виведе новостворений навчальний заклад на якісно новий рівень, що забезпечить йому конкурентоспроможність на міжнародному просторі та підвищить рівень підготовки фахівців для аграрного сектору економіки.

21 лютого 2013 14:15
переглядів:
1336