НОВИНИ

Реорганізація Львівського ветуніверситету дозволить створити у регіоні потужний центр агроосвіти

 • У січні Кабмін ухвалив розпорядження про реорганізацію Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. Гжицького. Таке рішення дозволить створити у регіоні потужний центр агроосвіти європейського зразку. А студенти підвищать рівень своєї фахової підготовки.

  Уряд на початку поточного року видав розпорядження «Про реорганізацію Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького». Таке рішення було прийнято для створення єдиного потужного освітнього центру аграрного спрямування на базі Львівського національного аграрного університету.

  Пропозицію Мінагрополітики щодо реорганізації Львівського НУВМБ шляхом приєднання до Львівського НАУ зі створенням відокремленого структурного підрозділу підтримали делегати Конференції трудового колективу, що засвідчено протоколом №3 від 30.07.2012 року. Що ж до позиції студентства, то його інтереси представляв профспілковий комітет університету на чолі з С. Башак.

  Об’єднання Львівського національного аграрного університету та Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького є першим кроком до утворення одного з семи регіональних навчально-науково-виробничих комплексів – Прикарпатського ННВК.

  Злиття аграрних ВНЗ Львівщини сприятиме виконанню Концепції реформування аграрної освіти та науки та Плану заходів щодо її реалізації, схвалених Урядом. Це також дозволить створити у регіоні потужний центр аграрної освіти європейського зразку, оптимізувати напрямки підготовки фахівців, ефективно використовувати матеріально-технічну базу та науково-педагогічний потенціал вищезазначених навчальних закладів. Також будуть поєднані зусилля науковців у вирішенні стратегічних пріоритетних завдань галузі.

  Реорганізація виведе новостворений навчальний заклад на якісно новий рівень, що забезпечить йому конкурентоспроможність на міжнародному просторі та підвищить рівень підготовки фахівців для аграрного сектору економіки.

  Поширити: