НОВИНИ

На малопродуктивних і деградованих землях Донеччини посадять ліс

  • Фахівці землевпорядної служби Донецької області, Державного управління охорони навколишнього природного середовища, Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства впроваджують заходи зі збереження і відтворення лісів та інших захисних насаджень. Для цього спеціалісти відбирають малопродуктивні, деградовані землі для їх консервації шляхом створення на них захисних лісових насаджень.

    Про це повідомляє Аграрний сектор України

    Минулого року державні лісогосподарські підприємства отримали дозволи і замовили розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування на території 11 районів області загальною площею 2,2 тис. гектарів. Крім цього, державним лісогосподарським підприємствам передано понад 570 га земель сільськогосподарського призначення державної власності для заліснення деградованих і малопродуктивних земель та ведення лісового господарства. На понад 260 га з них лісогосподарські підприємства Великоновосілківського, Костянтинівського, Мар’їнського та Олександрівського, Тельманівського районів оформили правовстановлюючі документи. У 2013 році на цих землях будуть посаджені лісові культури.

    Довідково: Протягом 2009-2011 років в області розроблено проекти землеустрою щодо створення захисних лісових насаджень на еродованих землях державної власності загальною площею 1,6 тис. га на території 13 районів та проекти землеустрою щодо консервації деградованих і малопродуктивних земель державної власності загальною площею 2,2 тис. га на території 14 районів області.

    Поширити: