Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

На малопродуктивних і деградованих землях Донеччини посадять ліс

21 лютого 2013
Переглядів:
1127
imgsize.jpg

Фахівці землевпорядної служби Донецької області, Державного управління охорони навколишнього природного середовища, Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства впроваджують заходи зі збереження і відтворення лісів та інших захисних насаджень. Для цього спеціалісти відбирають малопродуктивні, деградовані землі для їх консервації шляхом створення на них захисних лісових насаджень.

Про це повідомляє Аграрний сектор України

Минулого року державні лісогосподарські підприємства отримали дозволи і замовили розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування на території 11 районів області загальною площею 2,2 тис. гектарів. Крім цього, державним лісогосподарським підприємствам передано понад 570 га земель сільськогосподарського призначення державної власності для заліснення деградованих і малопродуктивних земель та ведення лісового господарства. На понад 260 га з них лісогосподарські підприємства Великоновосілківського, Костянтинівського, Мар'їнського та Олександрівського, Тельманівського районів оформили правовстановлюючі документи. У 2013 році на цих землях будуть посаджені лісові культури.

Довідково: Протягом 2009-2011 років в області розроблено проекти землеустрою щодо створення захисних лісових насаджень на еродованих землях державної власності загальною площею 1,6 тис. га на території 13 районів та проекти землеустрою щодо консервації деградованих і малопродуктивних земель державної власності загальною площею 2,2 тис. га на території 14 районів області.

21 лютого 2013 13:45
переглядів:
1127