НОВИНИ

ООН виділить 2,48 млн євро на підтримку бізнесу на сході України

20.09.2019 16:54
 • Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки ЄС оголосила конкурс малих бізнес-грантів на відкриття, відновлення та розширення мікро-, малих та середніх підприємств на підконтрольних Україні територіях Луганської та Донецької областей, а також в районах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря. Про це повідомляє департамент агропромислового комплекту та розвитку сільських територій Донецької ОДА.

  «Метою програми є відновлення та посилення ділової активності, зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку секторів економіки, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону. Загальна сума грантового пулу, який буде розподілено протягом 2019-2020 років становить 2,48 млн євро», – йдеться в повідомленні.

  Чотири із семи секторів, у яких будуть виділені гранти, стосуються різних напрямків сільського господарства: виробництво зернових та олійних культур, молочних продуктів та яловичини, домашньої птиці та яєць, а також харчових продуктів.

  Додатково можуть бути підтримані грантові заявки, які мають відповідний зв’язок з пріоритетними секторами (наприклад, бізнес-план, спрямований на виробництво пакувальних матеріалів для гончарних виробів). Такі зв’язки повинні бути зазначені у бізнес-планах, поданих на конкурс.

  З умоваму участі в програмі можна ознайомитися тут.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: