АГРОФОТО

TITANA MACHINERY на Битві Агротитанів представив ряд техніки CASE IH

14.09.2019 11:03
 • Компанія TITANA MACHINERY на Битві Агротитанів представила ряд техніки CASE IH, однак цим експозиція не обмежелась.

  Отже, «билися» на Битві Агротитанів: топовий трактор CASE IH Quadtrac 500 (причому оснащений системою SoilXplorer) в парі з глибокорозпушувачем CASE IH Ecolo-Tiger 875; комбайн Axial-Flow 7140 з кукурудзяної жаткою Franco Fabril (5,6 м). Також в демонстраційних показах брав участь CASE IH Magnum 370.

  Були представлені екскаватор-навантажувач CASE 695ST, міні-навантажувач CASE SV250, трактор CASE IH Maxxum 140, сівалка Great Plaing YP-1625A, а також системи Raven і датчики RainXAct.

  Трактор CASE IH Quadtrac 500 

  CASE IH Quadtrac 500 – це надпотужний трактор, оснащений унікальною системою гусенічного ходу. Система Quadtrac передбачає використання чотирьох незалежних гусенічних двигунів, які забезпечують неперевершене тягово-зчіпний зусилля, плавність руху та універсальність.

  Модель Quadtrac 500 – «молодша» в лінійці – з двигуном 508 к.с., в парі з яким працює 16-швидкісна коробка передач з удосконаленою гідравлічною системою, автоматичним блокуванням диференціалів на передньому і задньому мостах, новою електронною системою управління.

  Глибокорозрохлювач EcoloTiger 875

  Глибокорозрохлювач EcoloTiger 875 – старший в лінійці. Незалежне гідравлічне управління Х-образної дискової рамою забезпечує гнучкість налаштувань в залежності від розмірів і щільності пожнивних залишків незалежно від встановленої глибини обробки лапами.

  Диски діаметром 610 мм мають товщину 6,4 мм і розташовані на відстані 380 мм один від одного. Диски встановлені на індивідуальних С-образних пружинних стійках, тому вони менше піддаються пошкодження від попадання на тверді перешкоди.

  Основні робочі лапи мають унікальну форму Tiger-Point, завдяки якій підрізає пласт ущільненого грунту не тільки піднімається, але і добре розпушується. Задня батарея частково розбиває великі брили і розрівнює поверхню.

  Глибина обробки до 40 см. Вага 11,44 т. Робоча швидкість – 8-11 км / год.

  Система SoilXplorer

  SoilXplorer – це безконтактний датчик, який використовує електромагнітні сигнали для вимірювання провідності грунту на чотирьох глибинах: 0-25 см, 15-60 см, 55-95 см і 85-115 см.

  Система використовується для створення польових карт, а також для збору інформації про наявність зон ущільнення грунту і їх глибини. Потім цю інформацію можна використовувати для роботи тих чи інших агрегатів. Більш того, зондуючи грунт, SoilXplorer здатний управляти причіпним знаряддям в режимі онлайн, що й було продемонстровано на «Битві Агротитанів».

  Комбайн CASE IH Axial-Flow 7140 з кукурудзяної жаткою Franco Fabril

  Комбайн CASE IH Axial-Flow 7140 – старша модель 140-й лінійки потужністю 449 к.с. Комбайни оснащені гідростатичної трансмісією з електричним перемиканням, двома діапазонами швидкостей з декількома режимами роботи, включаючи автоматичний.

  У комбайнах застосовується вдосконалений шнек, а оптимальний потік зерна забезпечує нова система компенсації бічного нахилу. Ємність зернового бункера моделі 7140 складає 10 570 л.

  Трактор CASE IH Maxxum 140

  Під капотом у трактора 6-циліндровий двигун потужністю 141 к.с. об’ємом 6,75 л. У «стандарті» – трансмісія Powershift 24F / 24R зі сповільнювачем ходу, в якості опції можуть бути встановлені трансмісії Semi Powershift (16F / 16R або 17F / 16R). Вантажопідйомність навіски – 4181 кг.

  Як відзначили в компанії-виробнику, трактор характеризується універсальністю (яку доповнює розширений набір функцій), підвищеним комфортом, маневреністю і спрощеним технічним обслуговуванням.

  Сівалка Great Plaing YP-1625A

  Сівалка комплектується полімерними бункерами обсягом 2889 л або 5285 л, а також можуть оснащуватися змінними ящиками виробників насіння. При цьому сівалки, обладнані ящиками або полімерними бункерами обсягом 2889 л сумісні з системою внесення «стартерних» добрив (1514 л), яка поєднується з поршневим насосом ходового приводу CDS-John Blue.

  Запатентований повітряний трубопровід подає потрібну кількість насіння до висівних апаратів кожного ряду, без використання рухомих частин. Сошники сівалки сумісні як з всевисіваючими апаратами Air-Pro, які мають великий вибір насіннєвих дисків для всіх типів насіння, так і з пальчиковими висіваючими апаратами в поєднанні з системою Population Max або з висіваючими апаратами Singulator-Plus для точного висіву.

  16-рядні просапні сівалки Yield-Pro 1625A мають великий вибір міжрядь, включаючи 38,1 см, 50,8 см, 76,2 см 76,2 см (здвоєні ряди) і 91,4 см (одинарні / здвоєні ряди) для жатки зі стандартним міжряддям 76,2 см або 91,4 см. Серед інших опцій: гідропривід з варіатором, ущільнювачі насіння Keeton і Seed-Lok, система внесення «стартерних» добрив (1514 л), Колтер, що встановлюються на раму / сошник, і / або очисники рядків.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: