НОВИНИ

ВР ухвалила у першому читанні законопроект про географічні зазначення

12.09.2019 13:51
 • Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроект про вдосконалення правової охорони географічних зазначень. Відповідне рішення підтримали 310 депутатів, повідомляє Економічна правда.

  Зазначається, що цей законопроект є частиною зобов’язань України у межах угоди про асоціацію. Він забезпечить захист іноземних географічних зазначень та створить підстави для створення таких зазначень в Україні.

  “Метою прийняття проекту закону є забезпечення виконання зобов’язань України у сфері європейської інтеграції в частині узгодження вимог чинного законодавства щодо охорони прав на географічні зазначення із правом ЄС”, – йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.

  Географічне зазначення – це назва або позначення, котрі ідентифікують товар як такий, що походить з певної території, країни, регіону або місцевості і особлива якість, репутація та інші важливі характеристики, які значною мірою пов’язані із його географічним походженням. Приклади зареєстрованих географічних зазначень – пармезан, фета, коньяк, шампанське.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: