НОВИНИ

Єгипет планує побудувати 100 тис. га теплиць

12.09.2019 09:54
 • До 2021 року планують завершити будівництво 10 тис. тепличних комплексів загальною площею 100 тис. га в єгипетських муфтазах Матрух, Шаркія, Ісмалія, Фаюм, Бені-Суєф та Мінья. Про це повідомляє FruitNews.

  Уряд Єгипту розпочав реалізацію проекту з виробництва 1,5 млн тонн тепличної продукції на рік.

  У межах проекту, окрім теплиць, збудують станції сортування та упакування овочів, склади з охолодженням а також насінневий комплекс.

  Відзначається, що виробництво власного насіння овочевих культур для Єгипту особливо важливо, тому що 98% такої продукції нині імпортується.

  «Тепличний проект, безперечно, є одним з найважливіших проектів у сільськогосподарській галузі Єгипту. Наприклад, якщо ми вирощуємо у відкритому грунті томати, то на 1 кг йде 80 літрів води. При цьому для вирощування 1 кг томатів у теплиці витрачається всього 15 літрів», – пояснив глава Ради з експорту сільськогосподарських культур Абдель-Хамід аль-Демердаш.

  Він також додав, що зростання виробництва дозволить знизити ціни на овочі на місцевому ринку і збільшити експорт фруктів і овочів. На даний момент Єгипет експортує понад 4 млн тонн свіжих фруктів і овочів на рік.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: