НОВИНИ

Фермери знизили ціни на картоплю

02.09.2019 07:00
 • З початку поточного тижня ціна на картоплю в Україні знизилася в середньому на 10%. На ринку картоплі в Україні встановилася тенденція до зниження цін. Як відзначають аналітики проекту EastFruit, основною причиною такої тенденції послужили масові прибиральні роботи в основних регіонах виробництва і, як наслідок, збільшення поставок картоплі на ринок.

  Так, за даними щоденного моніторингу проекту, з початку поточного тижня ціна на картоплю в Україні знизилася в середньому на 10%, і сьогодні фермери основних регіонів виробництва пропонують до продажу цю продукцію по 7-11грн/кг ($0,28-0,44/кг) в залежності від якості.

  Ще однією причиною зниження цін у сегменті картоплі стали регулярні поставки імпортної продукції на внутрішній ринок з Білорусі. В результаті пропозиція на ринку значно збільшилася, що і призвело до зниження цін на продукцію.

  Тим не менш, картопля в Україні сьогодні коштує в середньому в 2,5 рази дорожче, ніж в аналогічний період минулого року. Однак при цьому оператори ринку не виключають, що тенденція зниження ціни в цьому сегменті буде зберігатися і надалі, по скільки прибиральні роботи в господарствах населення тривають.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: