АГРОФОТО

TITAN MACHINERY вперше підписала контракт на поставку сервісу VR Smart від Farmers Edge в Європі

30.08.2019 09:55
 • TITAN MACHINERY вперше підписала контракт з українським виробником сільськогосподарської продукції на впровадження сервісу VR Smart від Farmers Edge в Європі.

  Сервіс Farmers Edge VR Smart включає відбір і агрохімічний аналіз грунту по зонам продуктивності, об’єктивні рекомендації щодо диференційованого внесення добрив, доступ до цифрової платформі FarmCommand.

  За допомогою необхідного устаткування, програмного забезпечення і підтримки, Farmers Edge забезпечує фермерів важливими даними, які необхідні для прийняття рішень для управління господарством, щоб максимально збільшити продуктивність і прибуток.

  Farmers Edge надає сільгоспвиробникам перелік необхідних цифрових інструментів, що дозволяють максимально ефективно використовувати внутрішньогосподарські дані, управляти ризиками і збільшити рентабельність виробництва.

  Система VR Smart включає в себе наступні технологічні процеси:

  – повна агрономічна підтримка
  – відбір і аналіз грунту по зонам продуктивності поля – надання кваліфікованих рекомендацій щодо внесення мінеральних добрив
  – автоматичний збір польових даних, контроль виконання завдань механізатором
  – щоденне оновлення супутникових знімків і автоматичне оповіщення про зміни ситуації на полях. Організація скаутингу на місцях згідно запатентованих алгоритмів
  – індивідуальний прогноз погоди для вашого господарства

  Переваги, яки отримує сільгоспвиробник при використанні системи :

  – максимальне вилучення помилки (впливу людського фактора на результат)
  – залучення агрономічного персоналу високої кваліфікації для роботи з вашими полями
  – зниження ризиків і оптимізація витрат на виробництво за облік найбільшої кількості факторів, що впливають на урожай
  – можливість завчасного виявлення та попередження / усунення поширення зон зараження хворобами або пошкодження шкідниками культури

  Відбір перших зразків вже почався, а весь комплекс послуг запрацює протягом третього кварталу поточного року, що дозволить компанії-виробнику отримати свої додаткові доходи вже під час осінніх жнив.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: