ІНТЕРВ'Ю

На Полтавщині виготовляють унікальний органічний шоколад

29.08.2019 12:50
 • Кременчуківець Дмитро завжди мріяв створити свій власний смак цього солодкого продукту. Мріяв, та створив. У своїй роботі він використовує найбільш рідкісний вид какао бобів – креола. За словами Дмитра, це елітний сорт, який займає близько 4-5% всього світового врожаю, повідомляє телеканал «Центральний»

  Дмитро за фахом – економіст підприємства. Проте робота в офісі ніколи йому не приносила задоволення. Він мріяв створити свій власний смак шоколаду. Для цього чоловіку довелось перечитати багато літератури та передивитись чимало інформації. Перші свої смаколики Дмитро готував на звичайній домашній кухні.

  “Шукав собі якусь іншу роботу, бо я працював тоді ще в офісі. Мені захотілося зробити свій шоколад. Я його давно намагався зробити. Однак в мене нічого не виходило. І я побачив, що є такі брати в Америці. Вони почали використовувати індійські машинки. Ось такі, маленькі для приготування шоколаду. Це якраз моя найперша машинка, з якої я ще на кухні робив.”,- розповідає Колчанов

  Технологія приготування шоколаду, розповідає чоловік, доволі проста. Найважливіше – якісні какао боби. Він використовує елітний сорт – креола.

  Його шоколад сертифікований єдиним українським органом з сертифікації органічного виробництва – Органік Стандарт. Ця організація включена до офіційного переліку сертифікаційних органів, визнаних у Європейському Союзі та Швейцарії.

  “Сама рецептура шоколаду – це просто какао боби і цукор. Нічого зайвого. Ми його змішуємо в цих меланжерах. Три доби він крутиться там безперервно, поки не виявляться зайві смаки, поки не перетреться до потрібних мікронів. Далі ми розливаємо по плитках, або цукерки робимо.”,- коментує шоколатьє.

  Головний секрет смачного шоколаду, говорить Дмитро, – готувати з любов’ю.

   

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: