АГРОВІДЕО

Фермери вимагають врахування їх пропозиції щодо ринку землі

27.08.2019 07:05
Featured Video Play Icon
 • Нещодавно фермери зі всієї України зібрались на Перший всеукраїнський фермерський форум. Причиною зібрання є стурбованість тим, що лунають різні думки щодо ринку землі та тим, що думка фермерів у цьому не враховується! У нас є своє бачення запуску ринку землі і обігу землі або його недопущення доки не буде наведено лад, повідомляє голова ГС ” Агро-Продовольчої Ради” Іван Слободяник на сторінці Facebook.

  “Поки не буде гарантованого права на власність та невідворотність покарання – ні про який цивілізований ринок землі ми не можемо говорити!,- написав Слободяник

  Запровадження ринку землі повинно відбуватися в українському національному інтересі, а саме в заможності українських аграріїв та територіальних громад! Це означає що якщо й говорити про ринок землі то виключно для громадян України!

  “Державні землі мають бути передані громадам! Влада повинна надати можливість фермерам викупити у розстрочку по нормативній оцінці вартості землі постійного користування. Обов’язково забезпечити механізм пріоритетного права викупу орендованої землі – в т. ч. це стосується паїв.”,-підкреслив голова ради.

  Ключовим кроком до ринку землі має бути наявність доступних фінансів для фермерів.

  Фермери вимагають врахування їх пропозиції щодо ринку землі!!! https://youtu.be/RwlKNzu1g3kЯкщо згодні поширюйте та підписуйтесь!!!Нещодавно фермери зі всієї України зібрались на Перший всеукраїнський фермерський форум. Причиною зібрання є стурбованість тим, що лунають різні думки щодо ринку землі та тим, що думка фермерів у цьому не враховується! У нас є своє бачення запуску ринку землі і обігу землі або його недопущення доки не буде наведено лад!Поки не буде гарантованого права на власність та невідворотність покарання – ні про який цивілізований ринок землі ми не можемо говорити! Запровадження ринку землі повинно відбуватися в українському національному інтересі, а саме в заможності українських аграріїв та територіальних громад! Це означає що якщо й говорити про ринок землі то виключно для громадян України!Державні землі мають бути передані громадам! Влада повинна надати можливість фермерам викупити у розстрочку по нормативній оцінці вартості землі постійного користування. Обов’язково забезпечити механізм пріоритетного права викупу орендованої землі – в т.ч. це стосується паїв. Ключовим кроком до ринку землі має бути наявність доступних фінансів для фермерів.Фермери України звертаються до нової влади з вимогою зустрітися з ними, щоб без фермерської спільноти ЖОДНИХ рішень про запуск обігу землі не було прийнято!Якщо позиція фермерів не буде врахована, вони приїдуть до Києва, вже не просити, а вимагати врахування їх думки!

  Posted by Ivan Slobodianyk on Monday, August 26, 2019

   

  Фермери України звертаються до нової влади з вимогою зустрітися з ними, щоб без фермерської спільноти жодних рішень про запуск обігу землі не було прийнято!

  Якщо позиція фермерів не буде врахована, вони приїдуть до Києва, вже не просити, а вимагати врахування їх думки!

  Нагадуємо,фермери України озвучили своє бачення земельної реформи

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: