ВАЖЛИВО

Претендентів на посаду агроміністра запрошують на онлайн-дебати

24.08.2019 10:02
 • AgroPolit.com запрошує 28 серпня на онлайн-дебати в приміщення «Україна Інформ» 18 кандидатів на посаду аграрного міністра, рекомендованих аграрним ринком України. Конкретний час буде повідомлено згодом.

  Нагадаємо, що 1 серпня 2019 року AgroPolit.com спільно з іншими нашими колегами  запустили онлайн-голосування серед своїх читачів на тему, кого вони хочуть бачити новим міністром у аграрному кріслі. Наразі у опитуванні взяли участь 97 569 осіб!

  За проміжними результатами голосування протягом трьох тижнів більшість голосів читачі всіх сайтів віддали за Івана Мірошніченка (61%).  На другому місці – Іван Слободяник (25%). На третьому – Ірина Паламар (7% ).


  Деталі онлайн-дебатів розповіла головний редактор AgroPolit.com  Наталія Білоусова.

  “Ми організовуємо перші в історії Україні онлайн агродебати,  спираючись на позитивний досвід аналогічних президентських дебатів на стадіоні між Володимиром Зеленським та Петром Порошенком. AgroPolit.com запрошує всіх18-ть осіб (15-ть були в опитуванні, а троє додалися за останній тиждень), яким ринок готовий довірити долю агросеткору на наступні 5 років, аби разом почути їхнє бачення розвитку АПК за ключовими напрямками (ринок землі, приватизація, оподаткування, розвиток експорту, протидія рейдерству та інше)”, — каже вона.

  Чому  пішли на цей крок?

  “Ми бачимо, що торги за це аграрне крісло наразі дуже потужні: на першому засіданні Ради обіцяють показати новий склад КМУ і агарного міністра теж. Окремі особи уже впевнено бачать себе з короною на троні. Нас же цікавить майбутнє – яким воно буде у сектору та України. На кону, як мінімум 42,7 млн га  с/г землі, а відтак – у великій мірі держави, бо 6,9 млн людей – власники паїв. Наше завдання як медіа – не допустити занесення в Мінагро «кота у мішку» (подібні спроби раніше закінчилися негативом для ринку). Звісно, саме Володимиру Зеленському, Андрію Богдану та новому прем’єру вирішувати по фіналу хто буде головним у Мінагро. Хотілося, щоб там опинилася фігура, яку поважає, знає, розуміє, підтримує ринок та з якою готовий змінювати обличчя сектору, а не робити косметичний апдейт для галочки”, — пояснює Білоусова.

  Вона вважає, що такий формат покаже картину того, яких саме стратегічних змін очікує агроринок від нового міністра.

  “Я окремо звертаюся до вас Володимир Олександрович, як до Гаранта Конституції з проханням: навіть якщо ви уже прийняли рішення по кандидатурі аграрного міністра, уважно подивіться ці дебати. І ви зрозумієте, чого, яких змін насправді хоче ринок. Ви набираєте прогресивних людей у свою команду, які сповідують ваші принципи і підходи, які з легкістю і без сумніву повторять їх – бо це основа і принципи. 19 квітня ви Володимир Олександрович не злякалися і конкретно у вічі кожному українцю розповіли і по полицях розклали хто ви, де «кіт», і де «мішок». Тому у вас підтримка за 75%. Андрій Гордійчук, Мар’ян Заблоцький, Вадим Івченко, Леонід Козаченко, Алекс Ліссітса, Владислава Магалецька-Рутицька, Олексій Мушак, Іван Мірошніченко, Олексій Павленко, Ірина Паламар, Зіновій Свереда, Ольга Трофімцева, Іван Слободяник, Юрій Крутько, Іван Чайківський, Віталій Ільченко, Сергій Глущенко, Тарас Висоцький — ми віримо, що ви не «коти у мішку». Ринок вважає вас лідерами, покажіть країні як слід правильно змінити обличчя агросеткору! Стадіон так стадіон!”, — говорить головний редактор AgroPolit.com.

  Редакція AgroNews.ua приєднується до AgroPolit.com та інших наших колег із закликом претендентів на пост міністра аграрної політики і продовольства України прийди на  агро-дебати! #СтадіонТакСтадіон

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: