НОВИНИ

Завдяки об’єднанню 8 фермерів швидко реалізували урожай

24.08.2019 18:00
 • 8 фермерів трьох південних областей, об’єднавши зусилля, змогли налагодити роботу нового каналу збуту своєї продукції. Зібравши спільну партію з 10 тонн винограду кількох сортів, виробники відправили її на захід України, де вона швидко продалася. Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва  (UHBDP).

  Познайомившись колись на заходах UHBDP, присвячених маркетингу та післяврожайній обробці продукції, фермери ризикнули втілити отримані знання в життя і не помилилися з рішенням. Тоді як сьогодні на півдні України спостерігається перевиробництво винограду і багато садівників бідкаються, що не можуть реалізувати свій урожай, учасники проекту UHBDP зрозуміли на власному досвіді переваги об’єднання.

  Як все відбувалося:

  -Виробники Запорізької області Ольга Лебідь, Марина Козарик, Станіслав Глущенко, Тетяна Довга, Ганна Чувільська, Олексій Верещага виростили виноград кількох сортів.

  -Агропідприємець з Херсонщини Ірина Савченко «виступила в ролі ОТК і прийняла виноград»

  .-Олексій Верещага, керівник СПП Лана (с. Плодородне, Запорізької області), надав свою охолоджувальну камеру для формування товарної партії.

  -Разом упакували та завантажили 10 тонн винограду в рефрижератор.

  -Сергій Марчук з Одещини взяв на себе відповідальність за транспортування та реалізацію винограду в західних областях України.

  «Експеримент удався: виноград добре подолав сотні кілометрів і швидко продався», – відзначає ресурс.

   

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: