ВАЖЛИВО

Душили подушкою: Голову асоціації фермерів Подільського району намагалися вбити

22.08.2019 12:35
 • Сьогодні вночі по-звірячому побили голову Асоціації фермерів Подільського району Одеської області Миколу Якубенка. Побили у власній хаті. Про це повідомили активісти у соціальних мережах.

  “Вчора Микола Якубенко звернувся на відео з різкою критикою з приводу обрання головою Одеської облради Сергія Паращенко, назвавши його головним рейдером Одещини.

  Якубенко розкритикував протиприродню “змичку” БПП і Опоблоку в Одеській облраді. Отвєточка не забарилася?”, – написав акивіст.

  Сергій Паращенко, разом з із народним депутатом Олексієм Гончаренко,головою Куяльницької сільради Сергієм Паламарчуком були причетні до рейдерського захоплення земель та знищення врожаїв у Подільському районі.

  Фірма «Дружба народів», яка належить Сергію Паращенко, здійснювала знищення посівів: ячменю, ріпака, кукурузи. Його комбайни грабували урожай фермерів Подільського району. Разом з тим, Сергій Паращенко, як власник «Дружби народів» та Сергій Паламарчук ігнорували рішення судів та продовжували протиправну діяльність стосовно сільськогосподарських земель у Подільському районі.

  Фермери Одещини неодноразово звертались до Подільської РДА, поліції, СБУ, прокуратури, до ОДА, до всіх депутатів ВРУ, подавали в суд і скрізь отримували відписки, міри ніхто не приймав.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: