АГРОФОТО

Екологічна катастрофа в Харкові: загибель риби на річці Уди

17.08.2019 12:11
 • Кілька тисяч риб загинули в двох різних водоймах У Харкові зафіксовано масштабний мор риби на Жовтневому водосховищі (річка Уди) та екологи почали говорити про екологічну катастрофу. Про це пише Depo.Харків.

  Представники Державного рибагентства виявили у річці Уди, недалеко від “Пташиного ринку”,  загибель риби та раків. Як зазначили фахівці, у воді нарахували близько двох тисяч загиблих риб різних видів. Причина загибелі – недолік кисню.

  “Також на водоймі спостерігаються в невеликій кількості живі екземпляри, які тримаються біля поверхні і хапають кисень. Рівень води в річці в межах норми, вода зеленувато-білого кольору без характерного запаху. Зі слів свідків, на поверхні були маслянисті плями”, – повідомили в агентстві.

  Ще через кілька днів мор риби був виявлений у іншому місці – біля селища Чкаловське Чугуївського району. Там фахівці нарахували 1,5 загиблих видів.

  “Рівень води у ставку знижено, спостерігається цвітіння води синьо-зеленими водоростями. Вода світло-зеленого кольору з характерним запахом”, – повідомили експерти.

  Вони пояснили, що обидва випадки є унікальними і для того, щоб встановити точну причина мору риби, потрібно провести додаткові лабораторні дослідження та експертизу.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: