ГОЛОВНЕ

Держгеокадастр запустив тестову версію Публічної кадастрової карти України

17.08.2019 17:00
 • Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру і ДП “Центр ДЗК” розпочали тестування оновленої версії Публічної кадастрової карти, адаптованої для мобільних пристроїв. Про це повідомляє пресслужба Держгеокадастру.

  “Держгеокадастр та ДП “Центр ДЗК” запустили тестову версію Публічної кадастрової карти з новою архітектурою, дизайном та інтерфейсом, адаптованим для використання на мобільних пристроях”, – йдеться в повідомленні на сайті відомства.

  Адреса оновленої версії Публічної кадастрової карти на період тестування, згодом портал буде доступний за традиційним посиланням.

  Повідомляється також, що відтепер, окрім звичних для користувачів сервісів, Публічна кадастрова карта забезпечує можливість навігації по карті за назвою населеного пункту, пошуку за географічними координатами. У разі використання мобільної версії на карті доступні елементи геолокації. Завдяки впровадженим змінам забезпечується швидкість обробки даних, а також зручність пошуку необхідної інформації.

  Для подальшого вдосконалення роботи Публічної кадастрової карти відвідувачі мають змогу взяти участь в опитуванні та надати пропозиції або коментарі щодо покращення її роботи.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: